"Схід і Захід разом : ідентифікація". Ізюм вирушає на Львівщину до Нового Роздолу

"Схід і Захід разом : ідентифікація". Ізюм вирушає на Львівщину до Нового Роздолу

8 Березня 2018, Новий Роздол, Ізюм, Мелітополь

Дві ізюмські організації «Ізюмський Шлях» та ІМГЦ «Розвиток» на даний час активно картують своє місто, тобто досліджують його, виявляючи ризики та потенціал. Ізюму цікавий досвід Нового Роздолу, оскільки там процесом картування займається громадськість разом із депутатами міської ради. В Ізюмі місто картує лише громада, тому для нашої команди   дуже важливий їх досвід комунікації, досвід партнерства та досвід популяризації культурної спадщини. Окрім того дана поїздка стане ще більш практично корисною, оскільки у Новому Роздолі ізюмчани зустрінуться з командою картувальників з Мелітополя.

В рамках даного візиту з 09 по 11 березня 2018 року заплановано провести презентації своїх поточних напрацювань, своїх результатів з картування. Під час зустрічі з представниками муніципалітету Нового Роздолу 10 березня буде піднята тема «Картування громад. Погляд з середини». Під час практичного Workshop (у) на базі центру для осіб з особливими потребами «Тавор» того ж самого дня з 10:00  до 12:00 обговоримо картування в дії, успіхи та недоліки. А в рамках навчального візиту до Стільсько, столиці Білих Хорватів з 15:00  до 18:00  години буде проведене польове дослідження та вивчені методики картування в громадах. Ну і звісно, підсумовуючи даний обмін досвідом, команди картувальників з Ізюма, Нового Роздолу та Мелітополя 11   березня  2018 року напрацюють подальший   план партнерства та співпраці для того, щоб і Схід, і Захід, І Південний Схід ідентифікували себе як єдине ціле, як єдину і неподільну українську   громаду.

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Ізюмський міський громадський центр "Розвиток"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку