Шульгівська громада їде вчитися кооперації та просуванню продукції місцевого виробника в Стрий

Шульгівська громада їде вчитися кооперації та просуванню продукції місцевого виробника в Стрий

9 Жовтня 2017, с. Шульгівка Петриківщина/ м. Стрий Львівська обл.

Рік тому актив Шульгівської громади почав вивчати позитивний досвід сталого розвитку сільських територій в Україні та ЄС. За цей час ми відвідали чимало успішних громад і познайомилися з різноманітними ініціативами, що крок за кроком ведуть місцеві громади до власного процвітання. Результатом цих подорожей стало бажання познайомити мешканців Шульгівки з поняттям кооперації. Для цього ми організували візит шульгівчан до Кооперативної академії та СОК «Добробут Андріївки». Навчальний візит надав нам впевненості для прийняття рішення про створення власного кооперативу.

   Завдяки Програмі національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США) ми маємо можливість вивчити досвід та пройти стажування у метрів кооперативного руху сучасної України в м. Стрий Львівської області. Саме  Кооператив здорового харчування «ВІРА» є найбільш подібним до того, що ми створюємо в Шульгівці. Він має багато спільного в маркетинговій політиці із нашим баченням. Крім отримання навичок ефективної кооперації ми матимемо можливість вдосконалити досвід просування продукції місцевого виробництва через організацію етно-фестивалів та інших заходів. 

   Запрошуємо разом з нами відвідати заходи, що відбудуться в м. Стрий  25-26 жовтня Конференція «Мільйон з гектара»; 27-29 Стрий-органік-фест осінь 2017 р.; 30-31 стажування в Кооперативі здорового харчування «ВІРА».

   Пропонуємо всім відвідувачам Стрий-органік-фест осінь 2017 р. прийняти участь в опитуванні, яке проводитиметься протягом фестивалю. Поділіться з нами та організаторами заходу вашими думками про успіхи і недоліки фестивалю, щоб зробити його ще цікавішим та комфортнішим для гостей і громади Стрия.

   Шульгівська громада має щирі сподівання отриманий досвід втілити у власних проектах на теренах Дніпропетровщини. Через містки громадської активності створюймо разом таку Україну, якою зможуть пишатися наші діти та онуки.

 


Автор: Вікторія Льовкіна
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку