Школа фотографії “Гаївки”

Школа фотографії “Гаївки”

11 Квітня 2017, Дрогобич

В межах фестивалю "Велика Гаївка", який відбуватиметься у Дрогобичі 18 квітня, діятиме школа фотографії "Гаївки" в якій навчатимуться діти з Дрогобича, Стебника, Авдіївки та Станиці Луганської.

Проект школи фотографії діятиме з 13 до 19 квітня у місті Дрогобичі.

Учасники проекту - талановиті молоді люди з Дрогобича та сходу України, а саме з Авдіївки та Станиці Луганської. Всього 6 учасників (троє з Дрогобича і троє зі сходжу україни) , але така невелика кількість дозволить якнайефективніше налагодити навчальний процес та сприятиме глибшій взаємоінтеграції.

Викладачами проекту будуть досвідчені фотографи - Ірина Мутка,  Павло Юркевич та Тарас Чаповський. Діти здобуватимуть знання в межах практичних Workshop та лекціях. Результатом закріплення знань будуть проекти пов'язані із фотографією представлені для жителів міста Дрогобича  на одному із фестивальних майданчиків фестивалю “Велика Гаївка”.

Мета проекту:

навчити дітей - учасників школи фотографії, які є представниками різних регіонів, основ мистецтва фотографувати, сформувати спільний досвід для молодих людей та налагодити міжрегіональну комунікацію на основі мистецтва - обмін думками, обмін баченнями, обмін ідеями.

Графік реалізації проекту:

13 квітня - Тренінг "Історія фото мистецтва"

14 квітня - Тренінг "Основа професійної фотографії"

15 квітня - Workshop "Техніки та технології у фотографії" 

16 квітня - Workshop "Світло основа фотографії" 

17 квітня - Workshop "Основа обробки фотографії" 

18  квітня - Workshop “5px” (м. Дрогобич);

19  квітня - Перегляд документального фільму про фотографів, звітна виставка.


Ми сподіваємося, що досвід, який здобудуть діти зі Сходу у Дрогобичі, вони зможуть з користю використати для творення нового мирного життя у себе вдома.Автор: Олег
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку