Семінар по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі

Семінар по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі

10 Квітня 2017, Одеса

19-20 квітня 2017 року

Доступ: вільний

Контактна інформація: nova.matrytsia@gmail.com

Місто: Одеса
Місце проведення:

Семінар по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі:

19.04.2017, 17:30 – 20:30 – місто Одеса,  вул. Єврейська, будинок 27, конференц-зал готелю «Каліфорнія».

Обмін досвідом з представниками громадських організацій:

20.04.2017, 12:00 – 14:00 – місто Одеса, вулиця Грецька, 1А, , Impact Hub Odessa

Організатор: громадська організація «Центр розвитку української культури та самоорганізації»

Партнери: Громадська організація «Парадигма, 12», низка громадських організацій м. Одеси, координатор – екс-керівник управління комунікацій з громадськістю Одеської облдержадміністрації: Ірина П’янкова.

Тип заходу: семінар, дискусія, тренінг

Лектор-тренер: Тарас Плахтій, голова ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізації»
 

З точки зору організаційної теорії, українські  громадські і політичні організації потерпають від двох ключових проблем. По-перше, вони неспроможні здійснювати ефективне самоуправління у складі великих груп людей, що приводить до поступової і невідворотної концентрації влади в керівному ядрі та одночасної пасивації загалу. По-друге, члени українських політичних та громадських організацій майже зовсім не володіють методологією стратегічного планування, що робить їх діяльність несистемною, хаотичною, непослідовною.

19 квітня 2017 року за сприяння нашого партнера у місті Одесі  - ГО «Парадигма, 12» буде проведено семінар-тренінг та відкриту дискусію на тему «Як підвищити активність членів громад, політичних та громадських організацій?» з метою вирішення згаданих проблем шляхом ознайомлення активних громадян міста, активістів громадських та політичних організацій з методологією стратегічного планування у складі великих груп учасників в рамках авторської методики їх колективної безконфліктної роботи в динамічній мережі.

20 квітня 2017 року за сприяння екс-керівника управління комунікацій з громадськістю Одеської облдержадміністрації Ірини П’янкової буде проведена зустріч з представниками низки громадських організацій Одеси з метою обміну досвідом стратегічного планування в динамічній мережі.

Це вже третій такий семінар, перший нещодавно відбувся у місті Харкові, а другий – у місті Кривому Розі.

Подія на Facebook.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).

 Автор: Тарас
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку