Семінар по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі,  обмін досвідом з представниками громадських організацій

Семінар по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі, обмін досвідом з представниками громадських організацій

19 Травня 2017, Дніпро

Дата проведення: 4-5 червня 2017 року, м. Дніпро

Доступ: вільний

Контактна інформація: nova.matrytsia@gmail.com

Місто: Дніпро
Місце проведення:

Семінар по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі:

04.06.2017, 17:30 – 20:30 – місто Дніпро,  вул. Виконкомівська, 12/4.

Обмін досвідом з представниками громадських організацій:

05.06.2017, 10:30 – 12:30 – місто Дніпро, вулиця Троїцька, 3-1, Арт-центр «Квартира».

Організатор/Організація: громадська організація «Центр розвитку української культури та самоорганізації»

Партнери: Громадська організація "Центр практичних інновацій", Громадська організація «Культура Медiальна».

Тип заходу: семінар, дискусія, тренінг, обмін досвідом.

Лектор-тренер: Тарас Плахтій, голова ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізації»
 

З точки зору організаційної теорії, українські  громадські і політичні організації потерпають від двох ключових проблем. По-перше, вони неспроможні здійснювати ефективне самоуправління у складі великих груп людей, що приводить до поступової і невідворотної концентрації влади в керівному ядрі та одночасної пасивації загалу. По-друге, члени українських політичних та громадських організацій майже зовсім не володіють методологією стратегічного планування, що робить їх діяльність несистемною, хаотичною, непослідовною.

4 червня 2017 року за сприяння нашого партнера у місті Дніпрі  - ГО «Центр практичних інновацій» буде проведено семінар-тренінг та відкриту дискусію на тему «Як підвищити активність членів громад, політичних та громадських організацій?» з метою вирішення згаданих проблем шляхом ознайомлення активних громадян міста, активістів громадських та політичних організацій з методологією стратегічного планування у складі великих груп учасників в рамках авторської методики їх колективної безконфліктної роботи в динамічній мережі.

5 червня 2017 року за сприяння нашого партнера у місті Дніпрі  - ГО «Культура Медiальна» буде проведена зустріч з представниками низки громадських організацій Дніпра з метою обміну досвідом стратегічного планування.

Це вже четвертий такий семінар, перший нещодавно відбувся у місті Харкові,  другий – у місті Кривому Розі, третій – у місті Одесі.

Подія на Facebook.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).


Автор: Тарас
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку