Семінар по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі,  обмін досвідом з представниками громадських організацій в Миколаєві

Семінар по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі, обмін досвідом з представниками громадських організацій в Миколаєві

21 Червня 2017, Миколаїв

29-30 червня 2017 року в м. Миколаєві відбудеться семінар по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі,  обмін досвідом з представниками громадських організацій. 

Доступ: вільний
Контактна інформація: nova.matrytsia@gmail.com

Місто: Миколаїв
Місце проведення:

Семінар по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі:

29.06.2017, 18:00 – 21:00 – місто Миколаїв,  вул. Соборна, 14.

Обмін досвідом з представниками громадських організацій:

30.06.2017, 09:30 – 11:00 – місто Миколаїв, вул. Соборна, 14.

Організатор/Організація: громадська організація «Центр розвитку української культури та самоорганізації».

Партнери: Громадська організація " Світла сторона ", Громадська організація «Єдність. Відкритість. Демократія».

Тип заходу: семінар, дискусія, тренінг, обмін досвідом.

Лектор-тренер: Тарас Плахтій, голова ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізації»
 

З точки зору організаційної теорії, українські  громадські і політичні організації потерпають від двох ключових проблем. По-перше, вони неспроможні здійснювати ефективне самоуправління у складі великих груп людей, що приводить до поступової і невідворотної концентрації влади в керівному ядрі та одночасної пасивації загалу. По-друге, члени українських політичних та громадських організацій майже зовсім не володіють методологією стратегічного планування, що робить їх діяльність несистемною, хаотичною, непослідовною.

29 червня 2017 року за сприяння нашого партнера у місті Миколаєві  - ГО «Світла сторона» буде проведено семінар-тренінг та відкриту дискусію на тему «Як підвищити активність членів громад, політичних та громадських організацій?» з метою вирішення згаданих проблем шляхом ознайомлення активних громадян міста, активістів громадських та політичних організацій з методологією стратегічного планування у складі великих груп учасників в рамках авторської методики їх колективної безконфліктної роботи в динамічній мережі.

30 червня 2017 року за сприяння нашого партнера у місті Миколаєві  - ГО «Єдність. Відкритість. Демократія» буде проведена зустріч з представниками низки громадських організацій Дніпра з метою обміну досвідом стратегічного планування.

Це вже п’ятий такий семінар, перший нещодавно відбувся у місті Харкові,  другий – у місті Кривому Розі, третій – у місті Одесі, четвертий – в місті Дніпрі.

Подія на Facebook.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).


Автор: Тарас
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку