"Нульова толерантність суспільства до гендерно-обумовленому та домашньому насильству - запорука здорового розвитку країни"

"Нульова толерантність суспільства до гендерно-обумовленому та домашньому насильству - запорука здорового розвитку країни"

24 Жовтня 2017, Житомир
06 листопада 2017 р. у м. Житомир відбудеться круглий стіл-діалог, метою якого сприяння психосоціальній роботі з сім'ями, постраждалими від домашнього та гендерно-обумовленого насильства у м. Житомир та області між представниками соціальних служб, міської ради, правоохоронних органів , а також керівників та представників громадських організацій та ЗМІ.

В ході засідання планується обмін досвідом серед громадських діячів та установ, які займаються протидією насильству і допомагають жінкам у складних життєвих обставинах.
Запрошуємо небайдужих до даної проблематики, прийняти участь у обговоренні.

Захід відбудеться у готелі "Reikartz" у конференц-залі (2-й поверх) 11.00 до 15.00 за адресою, м. Житомир, Замкова площа, 5/8.

Кількість місць обмежена, реєстрація до 30.10.2017 включно,за тел. тел..: +38 095-404-02-70 та womanoffuture@gmail.com.

Проект реалізується громадською організацією "ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО" (м. Бердянськ, Краматорськ) в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), де приймаючою стороною є ГО "ЖІНОЧА ПРАВОЗАХИСНА ЛІГА "БІЛЬШ НІЖ 50%" (м. Житомир)

Також, 7 та 8 листопада 20107 р. заплановані екскурсії до місцевих організацій Житомира.

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку