Розвиток соціального підприємництва:  досвід  Житомирщини та Львівщини

Розвиток соціального підприємництва: досвід Житомирщини та Львівщини

12 Березня 2017, м.Львів

Заплановані заходи за проектом:

31 березня 2017р: 16.30-18.30 Круглий стіл з представниками організацій-учасниць проекту на тему «Впровадження програм реалізації потенціалу молоді на регіональному рівні: обмін досвідом»

1 квітня 2017 р.:   10.00-18.00 Тренінг «Соціальне підприємництво як інструмент забезпечення сталого розвитку суспільства: визначення механізмів реалізації» для 30-35 представників місцевих спільнот Львівщини.

2 квітня 2017 р:

 09.30-11.30 Післятренінгові консультації експерта-тренера з питань розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств для учасників тренінгу та зацікавлених осіб Львівщини.

11.30–14.00 Круглий стіл «Шляхи розвитку соціального підприємництва Львівщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці» для 20-25 представників державного, приватного та громадського секторів м.Львів та Львівської області.

3 квітня 2017 р:

10.00-13.00 Екскурсії до провідних соціальних підприємств Львова представників організацій-учасниць проекту, учасників заходів проекту та зацікавлених осіб Львівщини.

13.00-15.00 Заключний круглий стіл з представниками організацій-учасниць проекту на тему «Можливості підвищення рівня залученості і реалізації потенціалу молоді у розвитку соціального підприємництва Львівщини та налагодження міжрегіональної співпраці», підписання Меморандуму про співпрацю.

До участі у тренінгу «Соціальне підприємництво як інструмент
забезпечення сталого розвитку суспільства: визначення механізмів реалізації» (https://www.facebook.com/events/1189407541184855/) , який відбудеться 01.04.2017 у м.Львові, запрошуються молодь, підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з особливими потребами, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування м.Львів та Львівської області. У програмі тренінгу будуть розглянуті питання щодо сутності, значення, існуючого досвіду та механізмів реалізації соціального підприємництва як інструменту забезпечення сталого розвитку суспільства.

Кількість учасників обмежена (до 35 осіб).

Обов’язкова попередня реєстрація учасників на тренінг до 28 березня 2017 року за посиланням:  https://goo.gl/forms/85ySuId2ZdkEeFGx1


Учасники тренінгу будуть запрошені 2 квітня 2017 року на післятренінгові консультації щодо розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств, допомоги у вирішенні питань розвитку існуючого соціального бізнесу. Тренінг та консультації будуть проведені фахівцями-експертами ГО "Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів".

2 квітня 2017 року прийняти участь у роботі круглого столу «Шляхи розвитку соціального підприємництва Львівщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці» (https://www.facebook.com/events/1027375217363409/) запрошуються представники органів місцевого самоврядування, ОГС, бізнесу, соціальних підприємців, молоді та інших зацікавлених осіб м.Львів та Львівської області. У програмі круглого столу обговорення існуючого та потенційного станів розвитку соціального підприємництва Львівщини,  розробка механізмів подальшої міжсекторальної та міжрегіональної співпраці щодо розвитку соціального підприємництва.

Кількість учасників обмежена (до 25 осіб). Обов’язкова попередня реєстрація учасників круглого столу до 28 березня 2017 року за посиланням:  https://goo.gl/forms/GV4Cm8vqTrrGh0Mh1

Місця проведення заходів будуть вказані зареєстрованим учасникам за результатами відбору в персональних запрошеннях, які будуть надіслані на електронні скриньки до 30 березня 2017 року.

Участь у заходах безкоштовна. Організатори забезпечують робочими матеріалами та кавами-брейк під час проведення тренінгу. Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються  учасниками самостійно.

Контакти для довідок:

Ольга Котвіцька, керівник ГО "Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів": olgakotvitska@i.ua
Василь Шатрук, менеджер з міжнародного розвитку Львівського обласного молодіжного центру:  shatrukwork@gmail.com 

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Ольга Котвіцька
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку