Равлик-фест завітає до дітей з інвалідністю у Червонограді

Равлик-фест завітає до дітей з інвалідністю у Червонограді

30 Листопада 2017, Червоноград

В рамках візиту заплановано провести дві майстерні зі створення мультфільмів та показ ретроспективи до «90 років української анімації».

Одна з майстерень буде присвячена створенню анімованої заставки фестивалю «Червоноград скликає друзів». У фестивалі беруть участь аматорські театральні колективи, які об’єднують молодь з інвалідністю. Члени Червоноградської міської громадської організації неповносправної молоді «Ніка» створять анімовану заставку для фестивалю, що відбудеться навесні 2018 року. Заставка буде використовуватись для реклами фестивалю в мережі Інтернет. Також заставка буде продемонстрована на фестивалі «Червоноград скликає друзів» та на фестивалі анімації «Равлик-фест».

Ще одна майстерня запланована у центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Підлітки ознайомляться з методикою створення мультфільмів за методом перекладки та знімуть свій перший мультфільм. Зустріч запланована на 9 грудня. Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до заходу.

Також 9 грудня відбудеться перегляд «Ретроспективи присвяченої 90-річчю української анімації». Мешканці Червонограда зможуть побачити унікальну підбірку українських мультфільмів надану Довженко-Центром, студією «Укранімафільм», Сашком Даниленком та Олегом Щербою. Перегляд буде присвячений святкуванню 90 років української анімації. 


Автор: Громадська спілка "Вільна громада - Комфортне міст
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку