Проект «Школа громадянської просвіти»

Проект «Школа громадянської просвіти»

11 Квітня 2017, Запоріжжя

Громадська організація «Розвиток Громадянського Суспільства України» отримала грант на реалізацію міні-проекту «Школа громадянської просвіти», який реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Термін реалізації проекту 05-07 травня 2017 року.

Мета нашого проекту є формування активної громадянської позиції для самореалізації в умовах змін серед молоді східних та західних областей.

 В рамках проекту ми прагнемо розвивати співпрацю з представниками інститутів громадянського суспільства та сприяти культурному порозумінню між представниками з різних регіонів України через організацію програм обміну.

Стратегічною метою візиту є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

Цільовою аудиторією проекту стане молодь (віком від 18 до 35 років включно), яка має активну громадянську позицію та здатність застосувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності та бажання ініціювати зміни у своїй громаді. В рамках проекту  четверо представників із західних областей (Івано-Франківська, Львівська, Вінницька, Хмельницька), обрані на конкурсній основі, будуть запрошені відвідати місто Запоріжжя, з метою презентації своєї організації, обміну досвідом та обговорення можливості підготовки спільних міжрегіональних проектів.

В рамках 3-денного проекту майбутні учасники матимуть змогу взяти участь  у дводенному тренінгу на тему: «Розвиток громадянського суспільства в умовах децентралізації» та «Ефективні комунікації в громаді», а також презентувати власну організацію та/або досягнення в сфері розвитку громадянського суспільства під час публічного виступу, на який будуть запрошені громадські діячі, держслужбовці, депутати рад різних рівнів, журналісти та представники бізнесу.

Окрім цього, гості зможуть відвідати установи та організації Запорізької області, органи державної влади та органи місцевого самоврядування.


Автор: Наталія
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку