Проект Слов`янсьКраматорсьКостянтинівка/rEVIvaL  стартує вже завтра

Проект Слов`янсьКраматорсьКостянтинівка/rEVIvaL стартує вже завтра

22 Червня 2017, Слов`янськ, Краматорськ, Костянтинівка, Бурштин, Ерфурт

Необхідністю в демонстрації реалій сьогодення, коли не в усі міста Донецької та Луганської областей повернулося майоріння українських прапорів; наслідків військового конфлікту будуть презентовані фотороботи Дмитра Струка.

Фотовиставки  якраз найбільш ефективні для світоглядної роботи. Адже не менше 70 відсотків усіх людей — візуали. Тобто вони приймають рішення, обдумують дії, коли дивляться на це, або мають візуальний образ. Великі фото — якраз той сигнал, який може запустити «броунівські» розумові процеси в головах щоб створити синергію для людей, які потребують допомоги в Україні. Проект націлений сформувати бачення вирішення проблеми відродження населених пунктів  після активних військових дій у відвідувачів виставок.

Проект організації та проведення фотовиставок ``Слов`янсьКраматорсьКостянтинівка / rEVIvaL` ` реалізовуватиметься в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)

В центрі виставки перед глядачами постане інсталяція, що прагнутиме привернути їхню увагу по-новому до війни на Сході України та заставлятиме свідомо оцінити внесок та пережитки жителів задокументованих населених пунктів. Фотографії нестандартно виведуть на осмислення подій долі країни, про війну і історію нашої держави, презентуючи собою новітню історію України.

 

 

Місце проведення виставки

 

 

Час проведення

 

м. Ерфурт

Kolping Akademie

Wermutmühlenweg 11
99089 Erfurt, Germany

 

03.07- 06.07.2017 р.

 (заг-32 год)

м. Бурштин

Івано-Франківської обл.

Галицького р-ну, вул.А.Міцкевича , 47

Палац  культури «Прометей»

     С

13.07-21.07.2017 р

(заг-72 год)


Автор: Дмитро Струк
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку