ПРОЕКТ «ШУКАЄМО ДРУЗІВ!»

ПРОЕКТ «ШУКАЄМО ДРУЗІВ!»

28 Грудня 2017, Запоріжжя - Кам'янець-Подільський

 Вищим надбанням культури народу є його мистецтво -  мистецтво слова і звуків, рухів і фарб.  І, безперечно, пісні, обрядові пісні – то душа народу. Допомагати дітям пізнавати „душу свого народу” – його пісні та обряди – вкрай важливо і актуально сьогодні, бо саме в усвідомленні дітьми своєї самобутності та неповторності лежить шлях до майбутнього нашої країни.   Наша Україна велика, різноголоса і різнобарвна. Так цікаво знайомитись з новими піснями, новими традиціями, з новими друзями! Ми всі різні, та все ж ми єдині, бо ми – українці!

 Учасники вокального обрядового колективу Запорізької дитячої музичної школи № 4 „Різдвяник” уже впродовж 10 років вивчають та відтворюють обрядові дійства до Різдвяних та Весняних свят. Познайомитись з творчим колективом Народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» Кам’янець-Подільської міської дитячої хорової школи, знайти собі друзів  на Хмельниччині – справжня мрія запорізьких дітей. А мрії дітей повинні здійснюватись!

Мета проекту «Шукаємо друзів!» – допомогти нашим дітям глибше пізнати рідну країну, її традиції, знайти якомога більше друзів і однодумців, знайти свої „корінці” у різних областях України.

Час реалізації Проекту: 12 – 16 січня 2018 р. 

Під час реалізації   проекту  планується провести наступні заходи:

13 .01.2018 р. -  творча зустріч ансамблю «Різдвяник» з народною дитячо-юнацькою хоровою капелою «Журавлик» Кам’янець-Подільської дитячої хорової школи ( знайомство з колективом учнів та батьків школи, з викладацьким колективом; концертні виступи обох колективів; обмін досвідом)

14.01.2018 р. -  спільний різдвяний концерт вокального ансамблю «Різдвяник» та народної      дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» (Храм Пресвятої Трійці, Троїцька площа )

15.01.2018 р. -  екскурсійна програма для дітей. «Круглий стіл» «Українська мистецька школа на порозі реформ: про концепцію сучасної мистецької школи» - обмін думками викладачів  Дитячої хорової школи та викладачів м.Запоріжжя.


Автор: Запорізька дитяча музична школа №4
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку