Презентація соціальних фільмів "Війна жіночого роду та "Очі Донбасу".

Презентація соціальних фільмів "Війна жіночого роду та "Очі Донбасу".

28 Січня 2018, Київ

12, 13 лютого в Києві о 18:00 в кінотеатрі українського фільму «Ліра» та 14, 15 лютого о 18:00 в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться показ фільмів режисера Юрія Кочкарова «Війна жіночого роду» та «Очі Донбасу». Картини висвітлюють історії жінок та дітей, яким довелося пережити гарячі події в Донбасі, Криму, Сирії.

В стрічці «Війна жіночого роду» героїні постануть перед глядачами, як в довоєнних образах, так і розповідатимуть про події, які трапилися під час конфліктів. Історії переселенок і біженок зможуть надихнути на життя і боротьбу, як вимушених переселенців, так і місцевих мешканців Київщини.

Картина «Війна жіночого роду» поставлена за підтримки "Фундації Прав Людини", Інституту міжнародних культурних зв’язків (IFA), коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
Режисер - Юрій Кочкаров
Оператор - Віталій Бурківський.

Короткометражний фільм «Очі Донбасу» не залишить байдужим публіку. В картині поставлена історія маленьких луганчан, яких розділили війна. Але незважаючи на це, маленькі герої вірять в спільне майбутнє і все роблять за для цього.
Режисер - Юрій Кочкаров
Оператор - Дмитро Камінський. 

Показ картин відбудеться в рамках проекту, що реалізується програмою національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Юрій Кочкаров
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку