Презентація Програми національних обмінів у Харкові

Презентація Програми національних обмінів у Харкові

20 Квітня 2017, Харків
У п’ятницю, 21 квітня, о 16:00 відбудеться презентація можливостей для активних громадян, які хочуть налагоджувати співпрацю з іншими регіонами.

Учасниками Програми національних обмінів вже стали близько 150 активних громадян з числа представників громадських організацій, митців, журналістів, волонтерів і т. п.

Під час зустрічі, що відбудеться у Харкові, координатори Програми національних обмінів (Центр культурного менеджменту, Львів) розкажуть про те, як успішно заповнити заявку на отримання мікрогранту Програми та які вже візити і проекти реалізовували харківські активісти. Також учасники зможуть поставити свої питання організаторам проекту.

 Також о 12:00 координатори Програми національних обмінів проведуть прес-конференцію у прес-центрі "Накипело".(https://nakipelo.ua/press-tsentr/).

Програма національних обмінів є частиною проекту “Містки громадської активності”, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США). Детальніше про проект можна дізнатися за посиланням - http://bridges.org.ua/about/.

Місце зустрічі: м. Харків, пр. Ювілейний 49/8, Харківська обласна бібліотека для юнацтва

Вхід вільний!

Контакти: obminy@kultura.org.ua, info@kultura.org.ua

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку