Презентація антології «No name stations» у Львові: Анонс

Презентація антології «No name stations» у Львові: Анонс

13 Грудня 2017, Кропивницький

5 грудня о 18:30 в кафе «Під Клепсидрою» МО «Дзиґа» (Львів, вул. Вірменська, 35) презентують електронну антологію «No name stations», до якої увійшли вірші поетів із Кропивницького та Львова.

Під час презентації читатимуть автори із Кропивницького: Кирило Поліщук, Артем Луценко, та поети зі Львова: Іванка Урда, Ско Рик, Марта Брижак, Ро, Цedra та Дарій Лажневський.


Головна мета проекту «Міст» – спровокувати мистецький діалог між містами України, створити своєрідний трансфер митців, ідей та культурних проектів. Із 2014 року в рамках «Мосту» створюються електронні антології поезії між двома містами. Вже були реалізовані проекти між Кропивницьким та Чернівцями, Тернополем, Рівним, Львовом, Мінськом. Антології було презентовано в рамках «Стихійних читань. Мости» (2016), на форумі «Коди міста» (2016) у Кропивницькому, Форумі Видавців у Львові (2016), Форумі громадських ініціатив у Чернігові (2015).


Посилання на проект: http://mist.tilda.ws/


Презентація електронної антології "Міст" відбувається в рамках Проекту-візиту "E-Solutions для розвитку локальних громад" за Програмою національних обмінів за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Ірина Ткаченко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку