Обмін Ужгород-Запоріжжя

Обмін Ужгород-Запоріжжя

21 Липня 2017, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, б.18, офіс ГО "Донбаська ініціатива "Міст"
Обмін досвідом щодо адаптації та інтеграції ВПО у місцеву громаду між
Закарпатською та Запорізькою областями - спільні виклики та можливості у
географічно протилежних регіонах України.
Обмін досвідом щодо ефективної взаємодії державних органів з громадськими організаціями, які працюють з ВПО. Поширення кращих моделей ефективних механізмів адаптації та інтеграції ВПО. Обговорення досвіду вирішення актуальних питань соціальної допомоги у Закарпатській та Запорізькій областях для використання у подальшій роботі. Налагодження ефективної комунікації та взаємодії державного сектору та громадських організацій в сфері соціального обслуговування та супроводу.

03.08.2017р. 11.00 - 13.00 

Проведення круглого столу за темою: «Актуальні питання адаптації та інтеграції ВПО в контексті взаємодії державного сектору з громадськими організаціями. Налагодження та розвиток ефективної системи переадресації» за участю представників органів соціального захисту Запорізької області та громадських організацій Закарпатської та Запорізької областей.

04.08.2017 року. 
Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Рекодна, 34а Запорізький міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.
10.00 – 12.00 проведення робочої зустрічі «Презентація послуг системи центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді на прикладах Запорізького та Ужгородського міських центрів соціальних служб, як прикладу ефективної роботи з ВПО» за участю представників приймаючої громадської організації.
14.00 – 16.00
Місце проведення: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 142, офіс Спільно HUB
проведення робочої зустрічі «Актуальні питання адаптації та інтеграції ВПО в контексті співпраці державного сектору з громадськими організаціями».

Організатори візиту: ГО "Закарпаття-Донбас" спільно з ГО "Донбаська ініціатива "Міст"

посилання на подію у фейсбуці
https://www.facebook.com/events/450000375373518/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22sur...
Телефон для контактів: 0504714441
Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії

Автор: Бабкіна Анжела
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку