Обмін досвідом щодо адаптації та інтеграції ВПО у місцеву громаду Ужгород-Київ-Чернігів – кращі практики, тренінги та соціокультурні заходи.

Обмін досвідом щодо адаптації та інтеграції ВПО у місцеву громаду Ужгород-Київ-Чернігів – кращі практики, тренінги та соціокультурні заходи.

13 Листопада 2017, Київ, бульвар Верховної Ради, 36А. Чернігів, вулиця Гетьмана Полуботко, 70.

Метою проекту є обмін досвідом між громадськими організаціями, що представляють інтереси ВПО. Поширення кращих моделей ефективних механізмів адаптації та інтеграції ВПО. Обговорення досвіду вирішення актуальних питань соціальної допомоги у Закарпатській, Чернігівській та Київській областях для використання у подальшій роботі. Налагодження ефективної комунікації та взаємодії державного сектору та громадських організацій в сфері соціального обслуговування та супроводу. Розвиток та посилення партнерських зв’язків громадських організацій.


1. Що: Круглий стіл «Актуальні питання адаптації та інтеграції ВПО в контексті взаємодії державного сектору з громадськими організаціями» досвід Закарпаття та Києва.
Коли: 23.11.2017 року, 13.00-16.10
Де: офіс ГО «Мій.Дім.ЮА» м.Київ, бульвар Верховної Ради, б.36А
2.  Що: Круглий стіл «Актуальні питання адаптації та інтеграції ВПО в контексті співпраці державного сектору з громадськими організаціями» досвід Чернігова, Закарпаття та Києва.
Коли: 24.11.2015 року, 11.30 - 15.40
Де: офіс ГО "Кримська громада" м.Чернігів, вул.Гетьмана Полуботко, б.70
3.

Що: Семінар-тренінг «Ефективні комунікації та як зробити конфлікти корисними» для приймаючої громадської організації із запрошенням працівників державних закладів, що працюють у сфері надання соціальних послуг.

Коли: 25.11.2017 року 11.30-14.30 

Де: офіс ГО «Мій.Дім.ЮА» м.Київ, бульвар Верховної Ради, б.36А

Ми сподіваємось на обмін досвідом між громадськими організаціями, що представляють інтереси ВПО, на поширення кращих моделей ефективних механізмів адаптації та інтеграції ВПО, обговорення досвіду вирішення актуальних питань соціальної допомоги у Закарпатській, Чернігівській та Київській областях для використання у подальшій роботі. А також налагодження ефективної комунікації та взаємодії державного сектору та громадських організацій в сфері соціального обслуговування та супроводу та посилення партнерських зв’язків громадських організацій.

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених осіб та організації!

З будь яких питань можна звертатись за телефоном 0504714441Автор: Тетяна
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку