Обмін досвідом щодо адаптації та інтеграції ВПО у місцеву громаду між Закарпатською та Дніпропетровською областями - спільні виклики та можливості у географічно протилежних регіонах України.

Обмін досвідом щодо адаптації та інтеграції ВПО у місцеву громаду між Закарпатською та Дніпропетровською областями - спільні виклики та можливості у географічно протилежних регіонах України.

7 Грудня 2017, Кривий Ріг, Дніпро

Маємо неабиякий досвід співпраці громадських об'єднань з органами державної влади, але завжди готові навчатись. Практика доводить, що нам завжди є чим поділитись та є чому навчитись від колег. Метою цього візиту є обмін досвідом щодо ефективної взаємодії державних органів з громадськими організаціями, які працюють з ВПО. Поширення кращих моделей ефективних механізмів адаптації та інтеграції ВПО. Обговорення досвіду вирішення актуальних питань соціальної допомоги у Закарпатській та Дніпропетровській областях для використання у подальшій роботі. Налагодження ефективної комунікації та взаємодії державного сектору та громадських організацій в сфері соціального обслуговування та супроводу.

Візитом заплановано: .Проведення круглого столу за темою: «Актуальні питання адаптації та інтеграції ВПО в контексті взаємодії державного сектору з громадськими організаціями. Налагодження та розвиток ефективної системи переадресації»  (м. Кривий Ріг) за участю представників органів державної влади та громадських організацій Закарпатської та Дніпропетровської областей. 2. Проведення трьох відкритих робочих зустрічей за пріоритетними темами: «Актуальні питання адаптації та інтеграції ВПО в контексті співпраці державного сектору з громадськими організаціями» в офісі Радника Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Дніпропетровській області, «Проблемні питання та шляхи їх вирішення в наданні послуг ВПО НГО в Закарпатській та Дніпропетровській областях» в ГО «Громадська Палата України» Дніпропетровської області та «Особливості адаптації та інтеграції ВПО в Закарпатській та Дніпропетровській областях» (ГО «Творча майстерня «Поклик майбутнього»); 3. Гра «Світ громад» (ГО «Сила майбутнього») 4. Формування партнерських зв’язків між організаціями, що працюють у сфері соціального обслуговування та супроводу у географічно протилежних регіонах України.

Графік: 

Дата 21.12.2017 року. Місце проведення: м. Кривий Ріг, вул. Мусоргського, 13, офіс ГО «БО «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг

1й день візиту:

Проведення круглого столу за темою: «Актуальні питання адаптації та інтеграції ВПО в контексті взаємодії державного сектору з громадськими організаціями. Налагодження та розвиток ефективної системи переадресації» (м. Кривий Ріг) за участю представників органів державної влади та громадських організацій Закарпатської та Дніпропетровської областей.

13.30 – 14.10 реєстрація учасників, вітальна кава, неформальне спілкування учасників.

14.10 – 15.20 проведення круглого столу (досвід Закарпаття, досвід м. Кривого Рогу, дискусія, підведення підсумків)

15.20 – 19.00 неформальне спілкування з представниками приймаючої громадської організації, знайомство з містом.

Дата 22.12.2017 року  - 2-й день візиту -   м. Дніпро

Місце проведення: м. Дніпро, вул. Ю.Савченка, 9-А, офіс ГО «Громадська Палата України» Дніпропетровської області

13.00 – 14.00 проведення робочої зустрічі «Проблемні питання та шляхи їх вирішення в наданні послуг ВПО НГО в Закарпатській та Дніпропетровській областях»

14.00 – 16.00 обід, прогулянка містом

16.00 – 17.00 Місце проведення:  м. Дніпро,  офіс Радника Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Дніпропетровській області

проведення робочої зустрічі «Актуальні питання адаптації та інтеграції ВПО в контексті співпраці державного сектору з громадськими організаціями» з запрошенням представників державного сектору

   17.00 – 19.00 неформальне спілкування з представниками приймаючої громадської організації,    

   знайомство з містом.

Дата 23.12.2017 року– 3-й день візиту

10.00 – 11.00 - проведення робочої зустрічі з ГО «Творча майстерня «Поклик майбутнього» «Особливості адаптації та інтеграції ВПО в Закарпатській та Дніпропетровській областях»

12.00 -15.00 – Гра «Світ громад» (ГО «Сила майбутнього»), спілкування з представниками місцевої громади

Просимо долучатись до усіх заходів! Якщо є питання, то будь ласка дзвоніть 0504714441


Автор: Тетяна
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку