Обмін досвідом між організацією "Об`єднання переселенців "Спільна Справа" і фондом "Розвитку громади" в рамках заходу:  "Поважний вік не перешкода в реалізації свого потенціалу"

Обмін досвідом між організацією "Об`єднання переселенців "Спільна Справа" і фондом "Розвитку громади" в рамках заходу: "Поважний вік не перешкода в реалізації свого потенціалу"

1 Березня 2018, Краматорськ

 З 15 по 17 березня 2018 року відбудеться візит членів організації  "Об`єднання переселенців "Спільна Справа",  люди поважного віку, що маюсь статус внутрішньо переміщені особи, до міста Краматорськ за проектом: "Обмін досвідом між організацією "Об`єднання переселенців "Спільна Справа" і фондом "Розвитку громади" в рамках заходу:  "Поважний вік не перешкода в реалізації свого потенціалу". Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

ГО "Об`єднання переселенців "Спільна Справа" опікується близько 280 людьми поважного віку, що мають статус ВПО. Серед них багато активних громадян, які хочуть приймати більш суттєву участь у роботі організації. Люди поважного віку, що вимушено покинули місце свого постійного проживання найгостріше відчувають проблеми адаптації.

Мета нашого проекту допомогти людям поважного віку адаптуватися до нових обставин шляхом реалізації свого потенціалу на користь громади.

Учасники проекту отримають нові знання щодо адаптації та інтеграції ВПО у місцеву громаду. Поділяться досвідом співпраці з місцевими органами влади. Представники громадської організації "Об`єднання переселенців "Спільна Справа" отримають навички соціального підприємництва та нових технік сфері Хенд мейд.

Проектом буде реалізовано в рамках семінару, круглого столу, та тренінгу.

Запрошуємо взяти участь у круглому столі представників влади, м. Краматорська, за темою: «Співпраця з місцевими органами влади», який відбудеться 16 березня 2018 року з 11.00 до 12.00 за адресою: м. Краматорськ, вул. Паркова 93/133."


Автор: Ирина Тимина Тимина
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку