Новий Розділ мандруватиме за "Добром" на Схід

Новий Розділ мандруватиме за "Добром" на Схід

23 Квітня 2018, Новий Розділ, Добропілля
Картувальники Нового Роздолу, що на Львівщині, налогоджуватимуть тісні зв'язки із колегами на Східних теренах нашої держави.

24-26 квітня 2018 року триватиме візит картувальників Нового Роздолу з Львівщини на Східні терени нашої держави. Зокрема, до міста Добропілля на Донеччині.

Два міста з подібною історією (молоді міста, які повстали завдяки єдиному містоутворюючому підприємству), з майже однаковою архітектурою та кількістю населення, з низкою подібних соціальних та екологічних проблем. Тільки одне з них - на Сході нашої держави - поруч з лінією вогню, а інше  - на Заході, поруч із кордоном Євросоюзу.

Два міста, які беруть участь в проекті картування своїх громад, активісти яких вже зустрічалися за програмою обміну в рамках проекту "Містки громадської активності" на Львівщині.

Відтепер - візит у відповідь. Візит в результаті якого має бути підписано Меморандум про співпрацю між Молодіжною ГО "Фундація Регіональних Ініціатив" м. Новий Розділ та ГО "Добропільський центр молоді "ДОБРО".

А оскільки делегацію Нового Роздолу представлятимуть депутати міської ради - Анатолій Шалаєв та Володимир Засанський, цілком ймовірно, що Новий Розділ та Добропілля - будуть співпрацювати не тільки між громадськими організаціями але й як міста побратими!

Відповідний проект рішення депутати-учасники проекту вже готові зареєструвати після візиту на Схід нашої держави.
Будуємо "Містки громадської активності" разом!.

А відразу після Добропілля картувальники Нового Роздолу вирушать до колег з м. Ізюм, що на Харківщині, детакож планують спільне підписання договору про співпрацю.

“Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”.  

Автор: Шалаєв Анатолій
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку