Незабаром стартує Школа соціального підприємництва

Незабаром стартує Школа соціального підприємництва

6 Вересня 2017, Запоріжжя

Громадська організація «Розвиток Громадянського Суспільства України» запрошує представників Запорізької області та м. Запоріжжя долучитись до участі у проекті «Школа соціального підприємництва», який відбудеться в місті Запоріжжя.

Проект «Школа соціального підприємництва» реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Мета проекту – створити підґрунтя для розвитку соціального підприємництва у східних та західних областях України задля поліпшення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення, об’єднуючи зусилля бізнесу, влади та місцевих громад.

Цільовою групою проекту стане молодь (віком від 18 до 35 років включно), що цікавиться даною темою та хоче спробувати свої сили в цьому напрямку.

У ході реалізації проекту буде представлено кращий міжнародний та вітчизняний досвід, презентовано підходи до вимірювання соціального впливу СП, оподаткування, фінансування та програми підтримки СП в Україні та багато іншого.

Ми впевнені, що за результатами школи, кожен учасник буде здатний організувати активність в своїй галузі і створити свій особистий проект в напрямку соціального підприємництва.

Окрім того, буде створено майданчик і започатковано активний діалог між представниками географічно протилежних регіонів щодо взаємодії бізнесу та суспільства, проаналізовано сучасні взаємні виклики та впливи, а у тривалішій перспективі – підсилити роль бізнесу у розвитку ключових суспільних процесів в Україні. 

Даний проект стане у нагоді також вимушеним переселенцям чи тим, хто шукає шляхи для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб, оскільки теоретична та практична інформація є максимально актуальною до сьогоднішніх умов.

Публічний виступ наших гостей із західних регіонів України та урочисте відкриття проекту відбудеться в приміщенні Запорізької районної державної адміністрації за адресою: Запорізька область. 69089, м. Запоріжжя, вул. Істоміна буд. №8. о 12.00

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до участі!

Із запитаннями звертатись за телефоном: 050-957-74-47.

 


Автор: Natalya Revka
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку