Картування як інструмент якісних змін в Україні. Погляди Заходу і Сходу

Картування як інструмент якісних змін в Україні. Погляди Заходу і Сходу

7 Грудня 2017, Новояворівськ Львівської області
Актуальність проекту полягає у пізнанні нових технологій, що дозволяють суспільству якісно і практично використовувати свої можливості та потенціал. Однією з таких технологій є інструмент Картування громад, за допомогою якого громада здатна самостійно визначити свої сильні та слабкі точки, для того що б мати уявлення, що потрібно поліпшити та сприяти розвитку міста. Громадська організація Агенція економічного розвитку міста Мирноград стала одним з 12 учасників масштабного проекту картування громад в межах проекту «Містки громадської активності», що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США) та співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії». З початком проекту, для більш повного його впровадження та розуміння його унікальності, учасники ГО АМЕР "Мирноград" прагнули відвідати одну з громад - учасників проекту картування, за підтримки Програми національних обмінів, з метою обміну особистим досвідом реалізації, виявлення успіхів та труднощів, щоб у подальшому реалізувати проект з максимальною точністю для досягнення якісного і кількісного результату.
Назва проекту: Картування як інструмент якісних змін в Україні. Погляди Заходу і Сходу. Цільова аудиторія: учасники громадських організацій ГО АМЕР "Мирноград" та ГО "Гостинець", а також жителі міст Мирноград та Новояворівськ. Мета проекту: обмін досвідом в реалізації проекту Картування громад: обмін успішними практиками взаємодії з населенням міста та місцевою владою; передача досвіду помилок в момент реалізації і отримання зворотного зв'язку для їх виправлення.
 Проект буде відбуватись з 18 грудня по 20 грудня. Місце проведення - міський краєзнавчий музей, за адресою вул.Шевченко, 1.
18 грудня
15:00 - прибуття учасників до Новояворівська
15:30-18:00 - знайомство з приймаючою стороною, громадськмими активістами. Ознайомлення з місцевістю.

19 грудня
10:00- презентація результатів реалізації проекту від ГО АМЕР "Мирноград"
12:00 - презентація результатів реалізації проекту від ГО "Гостинець"
14:00 - обговорення виявлених результатів, проблем та успіхів від ГО АМЕР "Мирноград" та ГО "Гостинець"
15:00 - обмін досвідом щодо активності громади

20 грудня
11:00 - бачення Східу та Західу щодо подальшої можливості результатів проекту.
13:00 - обговорення щодо подальшої співпраці учасників обміну досвідом, обмін контактною інформацією.

Автор: В'ячеслав Сирота
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку