На початку лютого львівські молоді науковці та студенти відвідають Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

На початку лютого львівські молоді науковці та студенти відвідають Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

28 Січня 2018, Харків

Зустрічі на Харківщині відбуватимуться з 31 січня по 3 лютого 2018 року у межах проекту Української мережевої платформи незалежних експертів «Клен» у співпраці із Центром інформаційних досліджень «Меридіан», університетською спільнотою молодих науковців та студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, ЛНУ імені Івана Франка, Студентською інформаційною мережею.

Мета поїздки львів’ян - встановлення нових довготривалих контактів та постійної громадської співпраці між університетськими центрами Харкова та Львова. Важливо, щоб львів’яни і особливо студентська молодь більше знайомилися із Харківщиною, налагоджували спільну діяльність та вивчали досвід молодіжного активізму в університетських центрах, розвиваючи співпрацю між Харківщиною та Львівщиною.

Зустрічі відбуватимуться як у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, так і в селі Гайдари (Змієвський р-н).

Контактна особа - Ігор Дикий, тел.: 0972834127

Планується обговорення важливих проблематик спільної громадської та дослідницької діяльності у форматі спільного круглого столу, зокрема популяризація досягнень українських дослідників Антарктиди, громадська активізація студентських середовищ, реалізація спільних проектів. Відбуватимуться зустрічі у громадських організаціях та участь у презентаціях.

Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен»


Автор: Українська мережева платформа незалежних експертів
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку