Мости до міста: Кропивницький-Львів-Червоноград. Анонс

Мости до міста: Кропивницький-Львів-Червоноград. Анонс

2 Вересня 2017, Львів Кропивницький Червоноград

Урбаністична платформа "Мости до міста. Кропивницький" реалізовуватиме проект-візит "Мости до міста: Кропивницький-Львів" в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”.

Мета проекту-візиту – дослідити креативні індустрії Львова у сфері візуально-аудіального мистецтва оприявлення та брендингу міста /міського простору та перейняти досвід тих ініціатив, які можна застосувати у місті Кропивницький, а також налагодити співпрацю з громадським сектором у місті Червоноград.

Львівський "Міст" є багатокомпонентним, охоплює два міста - Львів та Червоноград.

Подія проекту на Фейсбуці

Тривалість проекту - 13-20 вересня 2017 року.

В рамках проекту заплановано:
- мережевий візит до Львова (формат зустрічей – фокусний обмін досвідом, інтерв'ю, міське сканування, публічні заходи – презентація кропивницької відепоезії (у форматі творчої майстерні «Відеопоезія про місто»);
- освітній одноденний візит до Червонограда ("Креативні онлайн та ігрові інструменти для розвитку локальних громад" https://www.facebook.com/events/482758138789416/);
- у місті Кропивницький по поверненню буде проведено урбаністичний воркшоп в рамках Форуму "KROPYVNYTSKYI SMART CITY DAY" (тематика – розробка інтерактивної туристичної карти історичної частини міста Кропивницький).

Формат зустрічей – фокусний обмін досвідом, інтерв'ю, міське сканування, публічні заходи – презентація кропивницької відеопоезії (у форматі творчої майстерні «Відеопоезія про місто») та освітній одноденний візит до Червонограда ("Креативні онлайн та ігрові інструменти для розвитку локальних громад", в рамках якого відбудеться тренінг зі створення лонгрідів та лендінгів як інструментів для посилення та розвитку локальних спільнот, а також симуляційна гра "Світ громад").

Координатор візиту та автор проекту - Ірина Ткаченко.
Партнер візиту - Мистецька формація Типовий Поет, Центр просвітництва та розвитку людини, "Територія успіху" (надання ігрових комплектів "Світ громад").

Досьє про Мости до міста. Кропивницький.

Проект «Мости до міста» має гнучку концепцію. Мережевий візит передбачає підвищення мобільності учасників, занурення в простір міста.
У такому формулюванні і форматі проект може повторювати принаймні ту кількість разів, скільки в Україні міст і містечок, адже досвід кожного міста унікальний. Хочеться, щоб після візиту будувалися комунікації та спільні проекти.
Ми пишаємося тим, що ця назва стала впізнаваною для Кропивницького: завдяки Програмі національних обмінів, в рамках якої було підтримано тестову версію «Мости до міста: Кропивницький-Луцьк», успішно реалізувати «Мости до міста: Кропивницький-Чернівці», «Мости до міста: Кропивницький-Івано-Франківськ».

Лендінг проекту http://mistdomista.tilda.ws/

Крім того нам вдалося розробити масштабний проект «Мости до міста» і отримати грант від Британської ради в Україні в рамках програми "Active citizens" («Активні громадяни»), який ми успішно втілили весною цього року. Один із заходів ми включили в програму нашого проекту «Мости до міста: Кропивницький-Івано-Франківськ», аби ці мости реально були прокладеними і отримані знання можна було поширити у чисельнішій громаді.

Коментар від Ірини Ткаченко, авторки та координатора проекту:
"Проект «Мости до міста» виріс з мережевих візитів в урбаністичну платформу "Мости до міста. Кропивницький".
Це сміливе рішення і відповідальність, адже вже є стратегія діяльності платформи, орієнтація на принцип "невидиме робити видимим" через медійний проект "Propolis", Візуальний код Кропивницького та розробку туристичних проектів - зараз працюємо над мега-картою туристичних маршрутів історичною частиною міста. Мережеві візити передбачають підвищення мобільності учасників, занурення в простір міста. У такому формулюванні і форматі проект може повторювати принаймні ту кількість разів, скільки в Україні міст і містечок, адже досвід кожного міста унікальний. Хочеться, щоб після візиту будувалися комунікації та спільні проекти у громаді - і ми вже маємо такі результати. Ми пишаємося тим, що ця назва стала впізнаваною для Кропивницького: завдяки Програмі національних обмінів, в рамках якої було підтримано тестову версію «Мости до міста: Кропивницький-Луцьк», успішно реалізувати «Мости до міста: Кропивницький-Чернівці», «Мости до міста: Кропивницький-Івано-Франківськ», «Мости до міста: Кропивницький-Ужгород".

Фото на обкладинці події - Вікторія ГапоненкоАвтор: Ірина Ткаченко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку