Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Миколаївщина

Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Миколаївщина

6 Жовтня 2017, Миколаїв

ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»  20 – 23 жовтня 2017 року реалізує у м.Миколаїв заходи за проектом «Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Миколаївщина», партнером якого виступає  БО «Ми поруч» (м.Миколаїв).

 

Мета проекту - налагодження стійкої міжрегіональної співпраці представників громад Миколаївщини та Житомирщини  в напрямку розвитку соціального підприємництва на регіональних рівнях.

 

Розклад заходів за проектом:

20 жовтня 2017р.:

14.00 – 17.00 Круглий стіл з представниками організацій-учасниць проекту на тему «Впровадження навчальних програм розвитку соціального підприємництва для молоді на регіональному і міжрегіональних рівнях: обмін досвідом».

 

21 жовтня 2017р.:

11.00 – 16.00 Тренінг «Соціальне підприємництво як механізм розвитку місцевих громад: практичні аспекти» для 25 представників місцевих спільнот Миколаївщини.

16.30 – 18.00 Післятренінгова екскурсія до соціального підприємства «Студія «Pan Chocolatier»  для учасників тренінгу та зацікавлених осіб Миколаївщини.

 

22 жовтня 2017р.:

11.00 – 18.00 Тренінг «Бізнес-моделювання діяльності соціального підприємства» для 25 представників місцевих спільнот Миколаївщини.

 

23 жовтня 2017р.:

10.30 – 12.30 Післятренінгові консультації експерта-тренера з питань розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств для учасників тренінгу.

13.00 – 15.00 Воркшоп «Шляхи розвитку соціального підприємництва Миколаївщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці» для 20 представників місцевих спільнот Миколаївщини.

15.30 – 17.00  Заключний круглий стіл з представниками організацій-учасниць проекту на тему «Шляхи залучення молоді до розвитку соціального підприємництва Миколаївщини. Формування міжрегіональних напрямків співпраці», підписання Меморандуму про співпрацю.

 

До участі у відкритих заходах проекту запрошується молодь, а також підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з обмеженими фізичними можливостями, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Кількість учасників обмежена. При відборі учасників переваги будуть надаватись внутрішньо переміщеним особам, ветеранам АТО та особам з обмеженими фізичними можливостями.

 

Обовязкова попередня реєстрація для участі у відкритих заходах до 17 жовтня 2017 року за посиланнями:

1. Тренінг «Соціальне підприємництво як механізм розвитку місцевих громад: практичні аспекти»:
https://goo.gl/forms/TW6zat4Rzcrlc6jq2

 

2. Тренінг «Бізнес-моделювання діяльності соціального підприємства»:
https://goo.gl/forms/QYYL8W0YkgLQdFO53

 

3. Воркшоп «Шляхи розвитку соціального підприємництва Миколаївщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці»:  
https://goo.gl/forms/lbOYr66mX6Z1x7uD2

 

Місце проведення заходів буде повідомлене зареєстрованим та відібраним учасникам електронною поштою  до 18 жовтня 2017 року.

 

Участь у заходах безкоштовна. Організатори забезпечують робочими матеріалами та кава-брейками під час проведення тренінгів. Учасники тренінгів отримають відповідні сертифікати.

Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються учасниками самостійно.

 

Заходи будуть проведені фахівцями-експертами ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів», на базі якої з 2012 року впроваджується проект «Житомирський обласний Ресурсний центр розвитку соціального підприємництва».

 

Також під час реалізації проекту заплановано продовження роботи над формуванням міжрегіональної платформи соціальних підприємців, експертів  та зацікавлених осіб  за відповідною тематикою - «Містки соціального підприємництва»:

https://www.facebook.com/groups/113215136004545/

 

Контакти для довідок:

Ольга Котвіцька, керівник ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»: olgakotvitska@i.ua

Микола Данцев, керівник  БО «Ми поруч»: atelierpanchocolatier@gmail.com

 

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Ольга Котвіцька
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку