Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Херсонщина

Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Херсонщина

9 Листопада 2017, м Херсон

ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»  22 – 24 листопада 2017 року реалізує у м.Херсон заходи за проектом «Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Херсонщина», партнером якого виступає  ГО «Херсонське міське громадське об’єднання «Інформаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу та інновацій».
Мета проекту – налагодження стійкої міжрегіональної співпраці представників громад Херсонщини та Житомирщини  в напрямку розвитку соціального підприємництва на регіональних рівнях.


Розклад заходів за проектом:

22 листопада 2017р.:
15.30 – 17.30 Круглий стіл з представниками організацій-учасниць проекту на тему «Впровадження навчальних програм з соціального підприємництва та євростудій для молоді на регіональному і міжрегіональних рівнях: обмін досвідом». 

23 листопада 2017р.:
12.00 – 18.00 Тренінг «Соціальне підприємництво як фактор євроінтеграційного процесу в Україні: практичні аспекти реалізації» для 25 представників місцевих спільнот Херсонщини.

 24 листопада 2017р.:
11.00 – 13.00 Післятренінгові консультації експерта-тренера з питань розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств для учасників тренінгу.
13.00 – 15.00 Круглий стіл «Шляхи розвитку соціального підприємництва Херсонщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці» для 20 представників місцевих спільнот Херсонщини.
15.00 – 16.00  Заключний круглий стіл з представниками організацій-учасниць проекту на тему «Шляхи залучення молоді до розвитку соціального підприємництва Херсонщини. Формування міжрегіональних напрямків співпраці», підписання Меморандуму про співпрацю. 

До участі у відкритих заходах проекту запрошується молодь, а також підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з обмеженими фізичними можливостями, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування Херсонщини. Кількість учасників обмежена. При відборі учасників переваги будуть надаватись внутрішньо переміщеним особам, ветеранам АТО та особам з обмеженими фізичними можливостями. 

Обовязкова попередня реєстрація для участі у відкритих заходах до 19 листопада 2017 року за посиланнями:
1. Тренінг «Соціальне підприємництво як фактор євроінтеграційного процесу в Україні: практичні аспекти реалізації» 23.11.2017:   https://goo.gl/forms/1I8boiNwleygRDF92
2. Круглий стіл «Шляхи розвитку соціального підприємництва Херсонщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці» 24.11.2017: https://goo.gl/forms/CnyiIQ0zNWlt6u6r1

Місце проведення заходів буде повідомлене зареєстрованим та відібраним учасникам електронною поштою  до 21 листопада 2017 року. 

Участь у заходах безкоштовна. Організатори забезпечують робочими матеріалами та кава-брейками під час проведення тренінгу. Учасники тренінгу отримають відповідний сертифікат. Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються учасниками самостійно. 

Заходи будуть проведені фахівцями-експертами ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів», на базі якої з 2012 року впроваджується проект «Житомирський обласний Ресурсний центр розвитку соціального підприємництва». 

Також під час реалізації проекту заплановано продовження роботи над формуванням міжрегіональної платформи соціальних підприємців, експертів  та зацікавлених осіб  за відповідною тематикою - «Містки соціального підприємництва»:   
https://www.facebook.com/groups/113215136004545/

 

Контакти для довідок:
Ольга Котвіцька, керівник ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»: olgakotvitska@i.ua
Шальнова Наталія, керівник  ГО «Херсонське міське громадське об’єднання «Інформаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу та інновацій»: oreh62@ukr.net

 

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Ольга Котвіцька
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку