Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Дніпропетровщина

Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Дніпропетровщина

1 Вересня 2017, м.Дніпро, м.Новомосковськ

ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»  15 – 18 вересня 2017 року реалізує у м.Новомосковськ Дніпропетровської області  та у м.Дніпро заходи за проектом «Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Дніпропетровщина», партнером якого виступає  ГО «Від мрії до дії» (м.Новомосковськ Дніпропетровської області).

 Мета проекту - налагодження стійкої міжрегіональної співпраці представників громад Дніпропетровщини та Житомирщини  в напрямку розвитку соціального підприємництва на регіональних рівнях.

Розклад заходів за проектом:

15 вересня 2017р. (м. Новомосковськ):
11.00 – 13.00 Круглий стіл з представниками організацій-учасниць проекту на тему «Впровадження програм реалізації потенціалу молоді на регіональному і міжрегіональних рівнях: обмін досвідом».
13.00 – 15.00 Круглий стіл  «Соціальне підприємництво як механізм розвитку місцевих громад Дніпропетровщини та подолання наслідків  воєнних дій на сході України» для 20 представників місцевих спільнот Дніпропетровщини.

16 вересня 2017р.  (м. Дніпро) :
11.00 –  18.00 Дводенний тренінг «Бізнес-планування соціального підприємства: від ідеї до дії» для 25-30 представників місцевих спільнот Дніпропетровщини (день  перший).

17 вересня 2017р. (м. Дніпро): 
11.00 –  15.00 Дводенний тренінг «Бізнес-планування соціального підприємства: від ідеї до дії » для 25-30 представників місцевих спільнот Дніпропетровщини (день другий).
15.00 – 17.00 Післятренінгові консультації експерта-тренера з питань розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств для учасників тренінгу..

18 вересня 2017р. (м. Дніпро):
12.00 – 14.00  Круглий стіл «Шляхи розвитку соціального підприємництва Дніпропетровщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці» для 20-25 представників місцевих спільнот Дніпропетровщини.
14.30 – 16.30  Заключний круглий стіл з представниками організацій-учасниць проекту на тему «Шляхи залучення молоді до розвитку соціального підприємництва Дніпропетровщини. Формування міжрегіональних напрямків співпраці», підписання Меморандуму про співпрацю.

Також під час реалізації проекту заплановано продовження роботи над формуванням міжрегіональної платформи соціальних підприємців, експертів  та зацікавлених осіб  за відповідною тематикою - «Містки соціального підприємництва»: 
https://www.facebook.com/groups/113215136004545/

Заходи будуть проведені фахівцями-експертами ГО«Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів», на базі якої з 2012 року впроваджується проект «Житомирський обласний Ресурсний центр розвитку соціального підприємництва».

До участі у відкритих заходах проекту запрошується молодь, а також підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з обмеженими фізичними можливостями, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Кількість учасників обмежена. При відборі учасників переваги будуть надаватись внутрішньо переміщеним особам, ветеранам АТО та особам з обмеженими фізичними можливостями.

Обов’язкова попередня реєстрація для участі у відкритих заходах до 10 вересня 2017 року за посиланнями:

1. Круглий стіл  «Соціальне підприємництво як механізм розвитку місцевих громад Дніпропетровщини та подолання наслідків  воєнних дій на сході України»
https://goo.gl/forms/FshdVCA2QIfgqhlm1 

2. Дводенний тренінг «Бізнес-планування соціального підприємства: від ідеї до дії»
https://goo.gl/forms/HcT4XlY0lN02zAdp2 

3. Круглий стіл  «Шляхи розвитку соціального підприємництва Дніпропетровщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці»
https://goo.gl/forms/1NT9wPUA4PiP6CCo2 

Місце проведення заходів буде повідомлене зареєстрованим та відібраним учасникам електронною поштою  до 12 вересня 2017 року.

Участь у заходах безкоштовна. 
Організатори забезпечують робочими матеріалами та кавами-брейк під час проведення тренінгу. Учасники тренінгу отримають відповідні сертифікати. 

Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються учасниками самостійно.

Контакти для довідок:
Ольга Котвіцька, керівник ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»: olgakotvitska@i.ua 
Лариса Скрипченко, керівник  ГО «Від мрії до дії»: comanda911@ukr.net


Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Ольга Котвіцька
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку