МІСТКИ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ В ДІЇ

МІСТКИ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ В ДІЇ

13 Червня 2017, м. Бердянськ
Цей проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії США. Основна його мета налагодження діалогу, взаємопорозуміння; співпраці між сходом, заходом та центром України. 
 В грудні 2016 року Семенівська районна організація інвалідів вигравши грант провела, в рамках районного фестивалю «Я люблю тебе життя», зустріч з представниками м. Самбір Львівської обл. та м. Покровськ Донецької обл.
 Отримавши квітневий грант члени СРОІ разом із колегами з м. Самбір відвідали Бердянську асоціацію інвалідів.
 В рамках 16 Азовського Міжнародного фестивалю творчості інвалідів був проведений круглий стіл з питань роботи громадських організацій в сучасних умовах, огляд-концерт учасників художньої самодіяльності, виставка декоративно-прикладного мистецтва, спортивні змагання, екскурсії, дискусії, обмін досвідом. За круглим столом мали змогу по-спілкуватися та почути проблеми, побажання 12 районних організацій Запорізької області та з інших регіонів України. З особливою увагою слухали колишнього мера м. Бердянськ, Володимира Вержиковського та Семенівського селищного голову  Людмилу Милашевич.
  Всі учасники отримали грамоти,подяки, подарунки, але найголовніше це спілкування. Ми всі українці в нас багато спільного і нам не має чого ділити. Ми люди з обмеженими можливостями в першу чергу йдемо на діалог з іншими регіонами України, бо для нас найголовніше – цілісність держави та мирне небо над головою.

Автор: Любовь Грек
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку