Мистецтво на варті життя: від Житомирщини до Дніпропетровщини

Мистецтво на варті життя: від Житомирщини до Дніпропетровщини

2 Листопада 2017, м.Дніпро, пгт.Петриківка

«Мистецтво на варті життя: від Житомирщини до Дніпропетровщини» - це проект, що сприятиме вирішенню соціально значущих проблем через міжрегіональний обмін досвідом з реалізації мистецьких проектів від  МГО «АРТ-Село»  та  ГО «Шульгівська громада».
Мета вказаного проекту - це міжрегіональний обмін досвідом та налагодження партнерства між активістами Житомирщини та Дніпропетровщини щодо реалізації мистецьких проектів, які вирішують соціально значущі проблеми.

Необхідність проекту зумовлена тим, що в умовах воєнних дій на сході України є актуальним міжрегіональний обмін досвідом щодо реалізації мистецьких проектів, які вирішують соціально значущі проблеми, як наприклад ефективна соціалізація та інтеграція ВПО, ветеранів АТО, інших соціально-вразливих верств населення.

МГО «АРТ-Село» є однією з перших організацій в Україні, яка запровадила арт-терапію для онкохворих дітей та молоді в стаціонарних умовах лікування, ветеранів АТО, ВПО, дітей та молоді з особливими потребами. Огранізація має значний  досвід проведення благодійних акцій, фестивалів, мистецьких аукціонів тощо. Керівник організації,  Олена Леонардівна Славова - член Національної спілки художників України, викладач Житомирської художньої школи, соціальна підприємиця, випускниця програми обмінів USAID «Громадські зв’язки» в складі групи «Діяльність та розвиток шкіл мистецтв» (2007р.).

До участі у заходах проекту з 16 по 19 листопада 2017 року запрошуються: молодь, громадські активісти, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, соціально-вразливі верстви населення Дніпропетровської області, в тому числі Петриківського району

Розклад заходів:

16 листопада 2017 р.
13.00 Знайомство з приймаючою організацією. Екскурсія експозицією Петриківського музею етнографії, побуту та мистецтва.
14.00 Презентація проектів МГО «АРТ-Село»
15.00 Презентація діяльності ГО «Шульгівська громада».
Місце проведення: Петриківський музей етнографії, побуту та мистецтва, вул. Корчагіна, 14, смт. Петриківка Дніпропетровської області.

17 листопада 2017 р.
12.00 Майстер-клас з петриківського розпису та авторських технік як складових арт-терапії від викладачів ПТУ № 79 та Олени Славової для студентів та представників громади Петриківського району (до 20 учасників).
14.30 Круглий стіл «Організація арт-терапії для соціально-вразливих верств населення: виклики та перспективи» для студентів ПТУ № 79 та представників громади Петриківського району (до 20 учасників).
Місце проведення: ПТУ № 79, проспект Петра Калнишевського, 73, смт. Петриківка Дніпропетровської області.

18 листопада 2017 р.
12.00  Майстер-клас з петриківського розпису та авторських технік  як складових арт-терапії  (ведуча: Олена Славова) для представників громади Дніпропетровської області (до 20 учасників).  Обов’язкова реєстрація до 12 листопада 2017р.: https://goo.gl/forms/MyI4606C5x01Mi132
14.30 Круглий стіл «Проекти арт-терапії для соціально-вразливих верств населення: особливості реалізації та залучення фінансування. Досвід Житомира» для представників громади Дніпропетровської області (до 20 учасників).  Обов’язкова реєстрація до 12 листопада 2017р.: https://goo.gl/forms/4lMsvc2NUr5wBfAv2
Місце проведення: м.Дніпро, детальніше – для зареєстрованих та відібраних учасників.

19 листопада 2017 р.
11.00 Консультації з проектного менеджменту, фандрайзингу та започаткування підприємництва у сфері декоративно-ужиткового мистецтва від експертів МГО «АРТ-Село» для громади Дніпропетровської області. Обов’язкова реєстрація до 12 листопада 2017р.: https://goo.gl/forms/mzNuOmv56g3Nqa6N2
13.00 Заключний круглий стіл з обговоренням напрямків співпраці між МГО «АРТ-Село» та ГО «Шульгівська громада».  
Місце проведення: м.Дніпро, детальніше – для зареєстрованих та відібраних учасників.


При відборі учасників переваги будуть надаватись представникам соціально-вразливих верств населення Дніпропетровської області.

Контакти для довідок:
Олена Славова, керівник МГО «АРТ-Село»: Lena_ARTselo@i.ua
Вікторія Льовкіна, керівник  ГО «Шульгівська громада»: vitalevkina@gmail.com


Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

 


Автор: Олена Славова
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку