Методи інтеграції ВПО та воїна - АТО в місцеві громади

Методи інтеграції ВПО та воїна - АТО в місцеві громади

5 Грудня 2017, Київ
З 16.12.2017 по 18.12.2017 у м. Київ.
Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
Процес інтеграції ВПО та воїна -АТО в місцеві громади проходить дуже важко, нажаль. У суспільстві, навіть вже створився негативний імідж цих двох категорій .<br>
 Є нагальна потреба через «неформальне» спілкування, в проекті представників ВПО та ветеранів війни на сході України з різних регіонів країни, показати схожість проблем з котрими доводиться стикатись як переселенцям так і ветеранам АТО і показати громаді , що ВПО та АТОвець не тягар для держави, а саме ресурс !<br>
 Проведення цього проекту дасть позитивний приклад іншим, що є люди, які не опустили руки перед труднощами, започатковують свій власний бізнес, займають активну громадську позицію та допомагають іншим переселенцям і ветеранам адаптуватись, інтегруватись у суспільство. Під час трьохсторонньої зустрічі учасники проекту обміняються корисним досвідом подолання своїх проблемних питань та відкриють нові шляхи інтеграції в громаду. 
Через мотивуюче чаювання, яке пройде у Київі, &nbsp;до консолідації зусиль у спільному вирішенні своїх проблем та інтеграцію в місцеві громади представників ВПО та воїнів-ветеранів АТО.

Автор: Ольга Брайченко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку