Мелітополь вирушає до Нового Роздолу

Мелітополь вирушає до Нового Роздолу

8 Березня 2018, Мелітополь - Новий Розділ
Вирушаємо до Нового Роздолу!!!
В рамках проекту « Картування громад: погляд очима картувальників  Сходу та Заходу» картувальники м. Мелітополя Запорізької області вирушають до м. Новий Розділ, Львівської області. 
Метою проекту є  підвищення ефективності впровадження проекту картування у громадах шляхом обміну досвідом команд з різних регіонів України, шляхом спільної організації, проведення заходів та обговорення результатів проекту. Участь у проекті беруть м. Мелітополь (Запорізька обл.), м. Ізюм (Харківська обл.) та м. Новий Розділ (Львівська обл.).
Обмін досвідом між громадами малих міст з різних регіонів України, які приймають участь у проекті, надасть можливість сформувати єдине прогресивне бачення щодо інструменту Картування та застосування його у різних сферах розвитку міста серед громад малих міст.
До зустрічі!!!

Зустріч картувальників відбудеться завдяки Всеукраїнському проекту «Містки громадської активності» за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

Автор: Инна Ефименко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку