Медіа та культура. Обмін досвідом Харків-Львів

Медіа та культура. Обмін досвідом Харків-Львів

18 Серпня 2017, Львiв

В рамках проекту «Містки громадської активності», що реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії, відбудеться подорож до Львова та зустрічі з місцевими медійниками

З 18 серпня починається візит-дослідження до Львова. Протягом п‘яти днів плануються зустрічі з колегами-медійниками та особите знайомство з культурними та креативними індустріями Львова. Тема зустрічей з колегами: «Культурно-мистецькі проекти (державні, громадські), їх підтримка, роль у житті регіону, ставлення ЗМІ та місцевих мешканців».

Культура займає мало уваги інформаційних ЗМІ, бо стереотипно не вважається серйозною темою. Європейські практики у сфері креативної економіки демонструють успіх і прибутковість на загальнонаціональному та регіональному рівнях. На мій погляд, настав час активно впроваджувати закордонний досвід. Але перед тим потрібно здійснити моніторинг ситуації в Україні, чим я і планую займатися, а також залучати колег з різних регіонів. Можливо, завдяки медіаканалам вдасться не лише змінити ставлення до культури, а й сприяти впровадженню адекватних практик.


Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

Автор: Anel Sudakevich
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку