«ЛЮДИНА ЖИВЕ ДОКИ ЇЇ ПАМʼЯТАЮТЬ»

«ЛЮДИНА ЖИВЕ ДОКИ ЇЇ ПАМʼЯТАЮТЬ»

6 Червня 2017, Івано-Франківськ
«ЛЮДИНА ЖИВЕ ДОКИ ЇЇ ПАМʼЯТАЮТЬ»…шана памʼяті за тимчасово невідомими українськими воїнами які загинули на Східному Фронті…

8 червня 2017 року о 12.00 в Мистецькому центрі «Світовид», м. Коломия, відбудеться зустріч з колишнім бійцем добровольчого батальйону «АЙДАР» Миколою Павлюченко, який є координатором Всеукраїнського громадського руху «ЛЮДИНА ЖИВЕ ДОКИ ЇЇ ПАМʼЯТАЮТЬ»!
Микола Павлюченко ознайомить присутніх, на основі відео та фотоматеріалу, з сьогоднішнім станом поховань тимчасово невідомих захисників України які загинули на Східному Фронті. Відбудеться молебень та установча нарада.

За ініціативи бійців першого складу добровольчого батальйону «АЙДАР» у квітні 2016 року було започатковано Всеукраїнський громадський  рух «ЛЮДИНА ЖИВЕ ДОКИ ЇЇ ПАМʼЯТАЮТЬ»!
Мета проекту: привернення уваги громадськості до сьогоднішнього стану місць поховання тимчасово невідомих захисників України; перетворення санітарних кладовищ на місця духовного поклоніння нашого народу; сприяння формуванню національної політики, спрямованої на вшанування памʼяті загиблих бійців борців за незалежність України; залучення молоді до упорядкування місць поховання та до побудови військових меморіалів; посилення військово-патріотичного поховання дітей та молоді.

Зустріч відбудеться за підтримки Програми національних обмінів Центру культурного менеджменту (м. Львів) та ГО «Військові капелани», м. Коломия.

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку