Львів-Слов'янськ - культурно-громадський діалог

Львів-Слов'янськ - культурно-громадський діалог

20 Вересня 2017, Слов'янськ
Учасники ГО "Граніт" відправляються у подорож на Схід для обміну досвідом громадської діяльності, культурних особливостей мешканців географічно протилежних регіонів, подолання можливих упереджень та руйнування стереотипів. Цього разу локацією для діалогу стане місто Слов'янськ. Лектори говоритимуть з гостями про вигорання та емоційний інтелект, ділитимуться кейсами успішної роботи з органами місцевої влади та чиновниками, дискутуватимуть про новітні інструменти розвитку місцевих громад. Зокрема аналізуватиметься питання ефективності застосування ігор у громадській діяльності, спектр і функціонал сучасних онлайн інструментів, як допоміжних матеріалів для впровадження змін у громадянському суспільстві. Також до дискусії буде запропоновано принципи функціонування громадських "вільних просторів", як платформ для громадських організацій з метою провадження їх діяльності.
Зустріч відбудеться 24 вересня, за адресою вул. Васильківська, 49. Початок о 14:00. До участі запрошуються усі охочі, реєстрація за посиланням https://goo.gl/QyQ1SX
Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

Автор: Граніт
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку