Living Library Weekend in Lviv |22-23.07.17|

Living Library Weekend in Lviv |22-23.07.17|

10 Липня 2017, Львів

"Жива Бібліотека" - це зустрічі з цікавими людьми, яких ви бачите кожен день або не бачили ніколи. Це можливість дізнатися те, про що ви ніколи не замислювалися, можливість отримати інформацію з перших вуст. Ми  знову нагадаємо  суспільству, що  всі люди - різні, проте - рівні. Кожна людина - це унікальна життєва історія. На нашій бібліотеці  “книгами”  виступають люди, а "читання" відбувається у вигляді спілкування.

Щира жива розмова безцінна. Коли ви поговорите з людиною  професії, про яку ви ніколи не чули, людиною, яка була змушена  виїхати зі своєї країни та жити в іншій або людиною, яка вірить в іншого Бога чи живе інакше ніж ви  - ви починаєте  краще розуміти цих людей, відчуєте до них повагу, за те що вони інакші та  станете більш чуйними  до цілого світу.

Брак спілкування з різними людьми - одна з головних проблем світу. Люди - не завжди такі, якими хочуть здаватися. Вони - такі, які є, коли ми з ними щиро розмовляємо, і не такі, як про них хтось пише або говорить.

Шкода, що навіть сьогодні існує багато стереотипів та міфів про Схід та Захід України, а саме їх мешканців. Тому ми пропонуємо всім бажаючим провести вікенд у Львові та спробувати разом розібратися зі стереотипами, стигмами та міфами.

 

Програма  Living Library Weekend in Lviv

- Тренінг з організації «Живих бібліотек»  (22.07 | 13:00 – 17:00)

- «Жива Бібліотека» та відкриття фотовиставки присвячена  волонтерству   (23.07 | 13:00)

- Дискусія на тему: «Стереотипи та історичні міфи про український народ»  (23.07 | 17:00)

*зі списком "живих книг" можна ознайомитись в реєстраційній формі або групі.

 Вхід на всі заходи - вільний, при умові реєстрації: https://goo.gl/UtdwLw Пам’ятайте,  при реєстрації ви можете обрати відвідати декілька події.

Місце проведення: Сенсотека (Львів. вул. Уласа Самчука 22)

Організатори Human Library Kharkiv та ГО «Інститут українських студій». Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)  Більше інформації в зустрічі.

Чекаємо всіх, хто готовий слухати, ставити питання та розширювати свій кругозір. 


Автор: Галина Nikitina
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку