Кропивницька відеопоезія: місто, тексти, історії

Кропивницька відеопоезія: місто, тексти, історії

10 Вересня 2017, Львів Кропивницький Червоноград

Про особливий і дієвий прояв аудіовізуальної креативної індустрії міста Кропивницький учасники проекту-візиту Мости до міста: Кропивницький-Львів-Червоноград розкажуть під час зустрічі-презентації Кропивницька відеопоезія: місто, тексти, історії.

Вхід вільний

Офіційна подія на Фейсбуці

16 вересня 2017 р. з 12:00 по 13:00

Місце зустрічі:
Перша Львівська Медіатека
вул. Мулярська, 2А, Lviv, Ukraine

Тематична зустріч "Кропивницька відеопоезія: місто, тексти, історії" відкриє для поціновувачів аудіовізуального мистецтва оригінальний кейс відеопоезії та відеодекламації з міста Кропивницький.

Разом з Мистецькою формацією Типовий Поет та книгознавчою телевізійною програмою Єлисаветградський книговир - партнерами і друзями урбаністичної платформи Мости до міста. Кропивницький - ми розповімо про синергійний жанр відеопоезїі та відеодекламації як дієві інструменти популяризації української поезії та промоції міста, а також поділимося успішним досвідом створення аудіовізуальних проектів соціальної дії.

Учасники зустрічі:

Dmytro Shulga, відомий літературний критик, кінокритик, книгознавець та журналіст, за плечима і в серці якого досвід роботи над проектом "Єлисаветградський книговир" (м.Кропивницький).

Артем Луценко, координатор Мистецької платформи Типовий Поет (м.Кропивницький).

Ірина Ткаченко, координаторка Урбаністичної платформи Мости до міста. Кропивницький.

Місце зустрічі - Перша Львівська Медіатека
16 вересня 2017 р. з 12:00 по 13:00

Захід відбуватиметься в рамках проекту-візиту "Мости до міста: Кропивницький-Львів-Червоноград", який реалізовує
Урбаністична платформа Мости до міста. Кропивницький за Програмою національних обмінів та фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”.Автор: Ірина Ткаченко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку