Крок на зустріч

Крок на зустріч

10 Квітня 2017, м.Ковель

1-2 травня 2017 року в рамках реалізації проекту«Схід та Захід – єдина Україна!» і Програми національних обмінів  за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) планується здійснення культурного обміну між активною молоддю Заходу та  Сходу України. 

Цей візит дасть можливість не тільки розширити карту відвіданих місць, а й  здійснити обмін набутим досвідом, зокрема в питаннях децентралізації,  покращити знанння про історію, культуру та традиції інших регіонів, налагодити взаєморозуміння та побудувати конструктивний діалог між громадами, зміцнити дружні взаємовідносини, підвищити рівень довіри суспільства до західних регіонів країни та поєднати єдиний народ.

 За підтримки цієї ж Програми  в січні місяці цього року вісім представників Добропільського району вже мали можливість ознайомитись з культурою та традиціями Волині. Візит активних молодих представників східних регіонів дав усім нам зрозуміти та осягнути масштаби реальної ситуації, яка сьогодні відбувається на території нашої країни «з перших вуст». 

Для більш широкого ознайомлення з історією, культурою та традиціями східних регіонів та підтримки дружніх відносин та зв’язків між двома громадами, налагодження більш тісної співпраці та спільної участі в розробці та реалізації інвестиційних, культурних, соціальних проектів, обміном досвідом в галузі місцевого самоврядування та управлінні проектами (фандрайзингу), розробці стратегічного плану дій для покращення життя ВПО та соціально-незахищених верств населення, розв’язання проблем гіманітарного характеру планується зворотній візит представників активної молоді Ковельського району Волинської області в Добропільський район Донецької області.

Програмою проекту заплановані такі заходи:

 проведення круглого столу із залученням всіх учасників проекту та ЗМІ,

 флеш-мобів, 

щорічних районних свят,

 відвідування виробничих підприємств району та визначних історичних та культурних пам’яток.

Такий молодіжний обмін – ще один крок до знайомства, плідної співпраці та кращого взаєморозуміння між Заходом та Сходом єдиної країни!


Автор: Самчук Любов Володимирівна
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку