Ковалівські активісти "активізуються"

Ковалівські активісти "активізуються"

13 Листопада 2017, Полтава, Івано-франківськ

У Полтавському районі Полтавської області є Ковалівська сільська рада, яка об’єднує 5011 жителів 11 сіл. Як показує досвід активність людей у формуванні проблем та їх вирішенні є досить низькою. Часто це пов’язано з небажанням брати на себе відповідальність. На сьогодні в трьох населених пунктах громади (села Ковалівка, Верхоли, Макухівка) знайшлися маленькі групи громадських лідерів, шкільного та студентського віку, які прагнуть позитивних змін в громаді, в тому числі соціальних. В лідерів є імена – це Лавро Олександр, Петренко Аліна, Просандєєва Юлія, Івіна Єлизавета. Серед цих активістів є соціально вразливі групи – це дитина-інвалід, дитина з малозабезпеченої родини. Проте їм не вистачає знань та навичок у роботі з громадою, з людьми, у їх згуртування, формулюванні задач, створенні та реалізації соціальних проектів.

Отримати ці знання можливо виключно шляхом навчання, практичною роботою, обміну досвіду, використовуючи позитивні приклади успішно діючих активістів та організацій. Проектом передбачено знайомство з діяльністю МГО «СТАН» місто Івано-Франківськ, активісти якої впроваджують різноманітні соціальні проекти по всій Україні протягом декількох років.

Назва проекту: «Активізуємося та активізуємо»

Цільова група (на кого спрямований проект):

1) 4 активісти 15 – 20 років (в їх числі 1 - інвалід, 1 – з малозабезпеченої родини);

2) 300 жителів 3-х сіл.

Мета проекту: формування знань, навичок, практичного досвіду місцевих громадських активістів в активізації громади, визначенні проблем, створенні та реалізації громадських проектів.

Цілі проекту:

1) Навчити 4 активісти базовим знанням та практичному досвіду в проектному, івент-менеджменті, фасилітації проектів;

2) Створити та реалізувати 3 мікро-проекти із залученням місцевих мешканців за для активізації громади або для вирішення певних сформульованих проблем громади.

3) Взяти участь у спільному заході з МГО «Стан».


Автор: Дмитро Івін
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку