Хортиця - колиска українського козацтва

Хортиця - колиска українського козацтва

4 Жовтня 2017, Запоріжжя

Метою проекту є встановлення звязків з інтернет виданнями міста Запоріжжя, спільної роботи по висвітленню святкування Дня українського козацтва 14 жовтня

Налагодження зв’язків з редакцією сайту Запоріжжя, обмін досвідом. Розкриття мешканцям міста Новограда-Волинського та Житомирської області туристичного потенціалу міста, особливо острова Хортиця. Ознайомлення з наявними туристичними пам’ятками козацької доби.

Хортиця - колиска українського козацтва. Цільова група необмежена, від осіб підліткового віку до літнього. Усі хто цікавляться історією України, а особливо козацькою добою. Мета проекту ознайомити мешканців Новоград-Волинського та прилеглих районів з цікавими історичними місцями у місті Запоріжжі, а особливо з островом Хортиця. Написання кількох статей на історичну тему з проведенням паралелей з сьогоденням, на ґрунті підняття патріотичних настроїв серед українців. Розкриття туристичного потенціалу міста, як місця "історичного" туризму для ознайомлення з історією України козацької доби. Особливості святкування свята Покрови і Дня козацтва на місцях його зародження.

З 12 жовтня 2017 року по 16 жовтня 2017 року

Для мене особисто це розширення світогляду, встановлення нових зв’язків  з цікавими людьми з інших регіонів України. Обмін досвідом з журналістами з інших регіонів підняття професійного рівня. Для сайту у якому працюю редактором цікавий, неординарний, унікальний контент. Збільшення кількості відвідувачів, пізнаваності сайту і як наслідок збільшення прибутків, що надзвичайно важливо для здійснення незалежної діяльності інтернет ЗМІ. Для мешканців Новограда-Волинського та читачів сайту відкриття нових маршрутів бюджетного відпочинку, безпосереднє ознайомлення з історією країни. Позитивний вплив для громади має також популяризація Запоріжжя як туристичного центру.

Маючи постійно діючі зв’язки з авторами та керівниками культурних заходів у Новограді-Волинському, можливе запровадження під час масових заходів у місті показових, розважальних хаходів на історичну, козацьку тему.


Автор: Sukatch Alexandr
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку