Ігрофікація та ігрова дискусія у межах проекту "Твоя Країна. Львів"

Ігрофікація та ігрова дискусія у межах проекту "Твоя Країна. Львів"

21 Липня 2017, Львів

У Львові 24-27 липня відбудеться етап проекту «Твоя Країна, Львів», в межах якого Львів відвідають учасники з Сум, Полтави, Кропивницького, Харкова, Дніпра.

Проект «Твоя Країна» має на меті розширення культурних зв’язків між представниками різних областей України та налагодження обміну досвідом, комунікацією задля втілення спільних ініціатив, знайомство з громадським середовищем Львова, інтелектуальні змагання між учасниками. Учасниками є молодь віком до 25 років з таких міст як Суми, Полтава, Кропивницький, Харків, Дніпро та ін.

В рамках візиту заплановано, зокрема проведення інтерактивного навчання у форматі стимуляційних ігор, дискусії та інші активності.

Усі бажаючі запрошуються на зустрічі в межах проекту:

27 липня, офіс ГО "Свербивус" (вул. С. Бандери, 5а)

12.00-12.30 знайомство з учасниками

12.30-13.00 обід

13.00-15.00 ігрофікація та дискусія на тему суспільно-політичної ситуації в країні та за її межами, проблематики демократії, громадської активності, тощо.

*симуляційна гра розкриє учасникам інноваційні методики, що можна використовувати як освітній інструмент або форму тренінгів та дасть змогу аналізувати складні суспільно-політичні процеси, проблематику сталого розвитку, тощо.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії

Контактна особа - Юрій Тришньовський, тел. 0684783331


Автор: Ольга
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку