Здобуття досвіду економічного розвитку невеликих мономіст Львівщини. Анонс

Здобуття досвіду економічного розвитку невеликих мономіст Львівщини. Анонс

22 Жовтня 2017, Львівська обл., Донецька обл.

 Запрошуємо разом з Агенцією Розвитку Вугледара відвідати захід, що відбудеться у м. Жидачів Львівської області 6 листопада об 11.00. Сподіваємося, що на громадську зустріч прийдуть представники місцевих неприбуткових організацій, представники влади та пересічні мешканці міста, які як ніхто знають про реальний стан економіки у місті, його поточні можливості та перспективи.

В Україні існує велика кільксть так званих мономіст, які вже втратили або поступово втрачають можливість розвиватися і процвітати. Нажаль, внаслідок того, що заводи та підприємства заради яких будувалися міста прийшли у занепад, звідти виїжджають люди і поступово мономіста стають містами-привидами. Тому їм, як повітря потрібна диверсифікація економіки, тобто перерозподіл приоритетів розвитку місцевої економіки, на такий, завдяки якому місто буде спроможне розвиватися і багатіти.

Саме ця проблема стала основою ідеї проекту, в рамках якого мала відбутися подорож задля обміну досвідом до таких мономіст, які вже давно і успішно пройшли процес диверсифікації економіки та готові поділитися своїм неоціненним досвідом.

Завдяки Програмі національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США) Агенція Розвитку Вугледара, що працює на самому сході нашої країни має можливість пройти стажування та перейняти досвід у Агенції Економічного розвитку Розділля — установві, завдяки роботі якій три мономіста Львівщини зуміли залишитися успішними, залучити інвестиції та продовжують доводити, що маленькі міста мають не менше можливостей, ніж великі.

Ми маємо щирі сподівання втілити отриманий досвід у своїй громаді та віримо, що Проект “Містки громадської активності” допоможе Агенції Розвитку Вугледара змінити на краще стан економіки у своєму місті, стати прикладом успішних та позитивних змін і, звісно, налагодити партнерські стосунки Сходу та Заходу.


Автор: Агенція Розвитку Вугледара
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку