Реалізація проекту "Громада в дії"

Реалізація проекту "Громада в дії"

19 Жовтня 2017, м. Кривий Ріг
25 жовтня 2017 року о 17 годині в м. Кривий Ріг в культурно-громадському центрі Шелтер Плюс буде проведений круглий стіл з волонтерами, громадськими активістами Вараських громадських організацій "Енергія комфорту", "Всі разом!", керівником мистецького об'єднення "Творча Кузня" м. Вараш та членами ГО "Об’єднання Відповідальних Громадян" м. Кривий Ріг , вихователями дитячого центра розвитку і розваг «Схованка» , керівниками та засновниками культурно-громадського центру Шелтер Плюс.

 В рамках цієї поїздки передбачається: 
- презентація успішних мистецьких, культурних, громадських ініціатив м. Вараш Рівнеської області.
 - налагодження суспільного діалогу та обмін досвідом між активними членами громадських організацій та творчими спільнотами м. Вараша та м. Кривий Ріг. 
- отримати досвід та знання про тонкощі роботи з людьми з обмеженими можливостями та інтегрування їх у активну громадську діяльність.
 - обговорити та взнати від засновників культурно-громадського центру Шелтер Плюс м. Кривий Ріг можливості створення подібних проектів і отримати практичні поради для втілення в життя подібної ініціативи м. Вараш.
 - налагодження співпраці та планування подальших спільних проектів між рівненськими та криворожськими громадськими організаціями у сфері культури, мистецтва, розвитку громади та підтримки молоді. Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Автор: Yulia Denega
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку