Фотовиставка у Львові «Пізнай Схід України. Луганщина у фотооб’єктиві»

Фотовиставка у Львові «Пізнай Схід України. Луганщина у фотооб’єктиві»

26 Листопада 2017, Львів

Радісно і з приємністю запрошуємо поціновувачів фотографії відвідати у Львові авторську online-фотовиставку Олександра Лавриновича, медіа експерта, фотографа, засновника мережі “Місцевий блогер”. Це документальна фотографія в online форматі.

Фотовиставка організована за результатами незабутньої фотомандрівки на Луганщину, що відбулася у липні цього року.

За словами, Олександра Лавриновича, проект «Пізнай Схід України» й надалі буде реалізовуватися у форматі наступних  фотоекспедицій, але вже об’єднаних, що складатимуться із громадсько активних блогерів-фотографів із Львова, Дніпра, Херсона та Луганщини, про що він розповів на місцевому телебаченні (ЛОТ) 
https://youtu.be/TmeW2evQoqA 

Згідно завдань таких фотоекспедицій планується через засоби зображувального мистецтва та документалістики представити культуру, побут, традиції, громадські ініціативи Східної України та показувати їх у форматі фотовиставок в Україні. «Мета нашого проекту, – говорить Олександр Лавринович, – відкрити українцям Луганську та Донецьку області (підконтрольні Україні території) та системно долати негативні стереотипи між Сходом і Заходом України та протидіяти негативній інформації».

Відкриття - 27.11 о 15.00 в Музеї ЛНУ ім. І. Франка.

На зустріч запрошені представники ГО “Слобідський край” (Мілове), котрі перебувають у Львові, щоб утворити містки громадської співраці та реалізації спільних проектів між Луганщиною та Львівщиною.

Тривалість інтерактивної експозиції в Музеї ЛНУ ім. І. Франка - 27.11-27.12.2017 р.

Організатори: Музей ЛНУ імені І. Франка, Прес-центр ЛНУ, Студентська інформаційна мережа, ГО «Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен».

Партнери: «Товариства Лева», Центр інформаційних досліджень "Меридіан"

Запрошуємо перглянути online-фотовиставку «Пізнай Схід України. Луганщина у фотооб’єктиві»!Автор: Олександр Лавринович
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку