Донбас після війни

Донбас після війни

3 Червня 2017, Ізмаїл - Слов"янськ та Лиманський район

Під час бойових дій у 2014 році в Донецькій області було зруйновано багато житла мирного населення, люди зазнали моральних і фізичних страждань, але не пали духом і знайшли сили відновлювати втрачене, жити далі і долати життєві перешкоди. Створення фотовиставки, де на фоні руйнування будуть наведені фотофакти відновлення та відродження звільнених сіл та міст, є актуальним насамперед для виховання патріотизму молоді, посприяє прояву любові до рідної держави, створить умови для плідного спілкування і надання допомоги серед постраждалого населення звільненої території Донецької області і студентської молоді та жителів Одеської області України, посприяє успішному подоланню психологічних проблем і воєнного синдрому молоддю з числа тимчасових переселенців, соціальній адаптації за місцем вимушеного перебування. Історичні фотофакти важливі для виховання поколінь.

Назва проекту: Виставка фотофактів руйнування житла і страждання людей під час бойових дій у 2014 році в Донецькій області та відродження життя і діяльності.

Цільова група: молодь з числа тимчасових переселенців у м. Ізмаїл Одеської області та інші студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету, населення с. Озерки та с. Крива Лука Лиманського району та жителі м. Слов’янська Донецької області.

Мета проекту: Фіксування мужності, патріотизму і оптимізму жителів звільненої території, налагодження зв’язків між жителями сходу, заходу, півдню України.

Завдання проекту: Створення фотовиставки, проведення презентацій та навчання студентів-екскурсоводів, налагодження зв’язків між жителями і керівниками громад Ізмаїлу Одеської області, Конотопського району Сумської області,  Слов’янську та с. Озерки Лиманського району Донецької області.

·         Графік реалізації проекту, що містить інформацію про дату і місце проведення запланованих заходів:

26-31.05.2017 р. – здійснення фотозйомки у Слов’янську та в с. Озерки і в с. Крива Лука Лиманського району Донецької області (по два дні);

01-08.06.2017 р. – здійснення виготовлення фото продукції у Слов’янську;

09.06.2017 р. – здійснення презентації фотовиставки в с. Озерки та в с. Крива Лука Лиманського району;

10.06.2017 р. – здійснення презентації фотовиставки у Слов’янську;

12-13.06.2017 р. – здійснення презентації фотовиставки в ІДГУ в Ізмаїлі Одеської області;

13-14.06.2017 р. – навчання студентів-екскурсоводів в ІДГУ в Ізмаїлі Одеської області.

Успішне здійснення цього проекту посприяє встановленню дружніх контактів і взаємодопомозі жителів Одеської області і жителів постраждалих від бойових дій звільнених сіл і міст Донецької області, поширить серед молоді пріоритети патріотичних настроїв, надасть впевненість і віру в свої сили, принесе користь студентам-вимушеним переселенцям з Донецької області, допоможе легше і швидше пережити воєнні потрясіння та адаптуватися у місці тимчасового перебування. Отриманий досвід буде розповсюджений пресі. Одна фотовиставка буде постійно діяти в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті, друга (дублікат) буде дарована райдержадміністрації Конотопського району Сумської області та 5 фото в с. Крива Лука Лиманського району. Будуть видані календарі з метою популяризації фотовиставки.

В с. Озерки та в с. Крива Лука Лиманського району для жителів буде проведена презентація фотовиставки 09.06.2017 року. В м. Слов’янську для жителів в центральній бібліотеці буде проведена презентація фотовиставки 09.06.2017 року. Під час презентації автор посприяє налагодженню контактів з жителями Одеської області. В Ізмаїльському державному гуманітарному університеті буде проведена презентація фотовиставки 12-13.06.2017 року. Під час презентації автори-виконавці посприяють налагодженню контактів з жителями Донецької області та розповість про мужність патріотів України під час бойових дій і відновлення звільненої території. Будуть підготовлені студенти-екскурсоводи в ІДГУ в Ізмаїлі Одеської області.


Автор: Євген Вега
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку