Додатковий набір учасників на семінар із креативних індустрій

Додатковий набір учасників на семінар із креативних індустрій

7 Березня 2017, Харків
Захід відбудеться у Харкові з 21 по 23 квітня 2017 року.

Основними цілями семінару з культурних та креативних індустрій (ККІ) є:

  • зміцнення можливостей внутрішньо переміщених осіб для їх соціально-економічної інтеграції у приймаючих громадах шляхом запуску і розвитку бізнесу в ККІ;
  • допомога учасникам у реалізації отриманих знань і навичок у своїй роботі;
  • вдосконалення учасниками власних ідей у сфері ККІ.


Цільовою аудиторією семінару є внутрішньо переміщені особи з Львівської, Харківської, Дніпетровської, Запорізької, підконтрольних територій Донецької та Луганської областей України, які планують запускати/розвивати власні бізнес-проекти в сфері ККІ.

Програма семінару включає тренінг із розвитку бізнесу в сфері ККІ; презентацію успішних проектів; презентацію міжнародних програм та мереж, що підтримують ККІ, а також обговорення бізнес-ідей учасників.

Учасники семінару також мають взяти участь у Інвестиційному форумі із креативних індустрій, де матимуть можливість представити свої проекти потенційним інвесторам. Форум відбудеться в м. Дніпро на початку червня.

Організатори забезпечать учасників семінару проживанням та харчуванням, а також компенсують витрати за проїзд при наявності оригіналів і роздрукованих електронних квитків. Бюджетом проекту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Робоча мова заходу – українська та російська.

Для участі у семінарі потрібно заповнити аплікаційну форму, коротко описавши свою бізнес-ідею, до 12 березня 2017 року.

Результати конкурсу будуть оголошені 15 березня 2017 року повідомленнями на електронні пошти, зазначені в аплікаційних формах.

Автор: administrator
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку