Демидівка – Лиман: на відстані фото

Демидівка – Лиман: на відстані фото

25 Травня 2017, Демидівка

«Демидівка – Лиман: на відстані фото»

Україна – велика і надзвичайно багата культурно країна. Кожен регіон, кожна область, кожне місто чи село має свої унікальні неповторні риси, самобутні традиції і культурну спадщину. Обмін культурними надбаннями, презентація традицій одних регіонів в інших забезпечує їх процвітання, збереження для нащадків. Та найважливіше – традиції об’єднуть нашу країну, допомагають побудувати містки взаєморозуміння і дружби, виховують молодь в патріотичному дусі.

У Лиманському районі Донецької області цільовою групою будуть жителі міста Лиман, селищ міського типу Андріївка та Зарічне, які візьмуть участь у створенні фотографій (позування, допомога з пошуком цікавих об’єктів, місцевостей тощо) – орієнтовно 20 осіб.

У Демидівському районі Рівненської області цільовою групою будуть відвідувачі фотовиставок, очікується, що виставку у смт. Демидівка відвідають 300 осіб, виставки в бібліотеках сіл – загалом 400 осіб. Також відібрані фотографії будуть розміщені на офіційному веб-сайті Демидівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек, що дозволить збільшити аудиторію за рахунок відвідувачів сайту (150 осіб)

Однак, для жителів невеликих міст, селищ і сіл така можливість часто залишається недоступною через віддаленість від обласних центрів, де, зазвичай, відбуваються різноманітні культурні заходи. Даний проект покликаний виправити цю прогалину шляхом реалізації культурного обміну між Лиманським районом Донецької області та Демидівським районом Рівненської області. Зібрання фотографій у Донецькій області і їх презентація у формі фотовиставки наблизить ці віддалені один від одного регіони.

Завдання проекту:

1. Провести інформаційну кампанію у Демидівському районі Рівненської області щодо початку реалізації проекту.

2. Зібрати фотографії, які демонструють відродження міста Лиман і селищ Лиманського району Донецької області.

3. Організувати фотовиставки та зустрічі у бібліотеках Демидівського району Рівненської області.

Проект має за мету сприяти налагодженню конструктивного діалогу між Заходом і Сходом шляхом організації фотовиставки «Демидівка – Лиман: на відстані фото»


Автор: Сергій Щербатюк
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку