Фотопроект «Береги Сіверського Дінця»

Фотопроект «Береги Сіверського Дінця»

1 Червня 2017, Сєверодонецьк, Лисичанськ

З Кропивницького до Сєверодонецька та Лисичанська, з Інгулу до берегів Сіверського Дінця вирушає новий фотопроект, який має стати містком поглиблення та зміцнення зв’язків між Кіровоградщиною і Луганщиною.

Сєверодонецьк та Лисичанськ у 2014 році перебували під владою терористичного квазіутворення «ЛНР». У визволенні міст брали участь підрозділи Національної гвардії, Збройних сил України та добровольчі батальйони, в яких проходили службу мешканці Кіровоградщини. На честь загиблих в тих боях в Кропивницькому та інших містах і селах України встановлені пам’ятники, меморіальні дошки, їх іменами названі вулиці. Одним з таких був командир Кіровоградського окремого батальйону НГУ Павло Сніцар, який загинув в бою за Лисичанськ 23 липня 2014 року. Події того часу вплинули на долю багатьох людей та родин з Кіровоградщини.

Виконання проекту відбувається шляхом «занурення» автора у середовище, яке три роки тому перебувало в зоні конфлікту. Проект має на меті розповісти про сучасне життя цих міст, їх відродження після активних військових дій, привернути увагу до проблем зазначеного регіону, вшанувати пам’ять загиблих героїв.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії. Результатом стане виставка, яку буде представлено у Кропивницькому на початку липня 2017 року.


Автор: Сергій Жолонко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку