Барвінкове-Свалява: медійників не розділяє відстань

Барвінкове-Свалява: медійників не розділяє відстань

19 Вересня 2017, Барвінкове

    Дякуючи проекту «Містки громадської активності», що реалізується по Програмі національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), у мене з'явилася можливість побувати з 02 по 06 жовтня 2017 року у колег Закарпаття. Люб'язно погодилася прийняти журналістку із далекої Харківщини редакторка "Вістей Свалявщини" Любов Папіш. 

Вже у ході телефонного спілкування ми зрозуміли, що медівників не розділяє відтань, коли мова заходить про вирішення проблем успішності невеликих друкованих районних видань. Спільних питань для обговорення у нас дуже багато, тож мій візит обіцяє бути корисним для колективів обох ЗМІ. У редакціі "Вістей Свалявщини" у перший же день перебування плануємо провести засідання "круглого столу", куди запросимо також ветеранів журналістики (а в газеті з -72-річною біографією їх немало), небайдужих читачів, активних дописувачів. Спектр питань для обговорення широкий- як покращити інформаційне наповнення районних видань, збільшувати їх тираж, як залучати нових читачів та рекламодавців. І, безперечно, познайомлюся з структурою редакції, організацією внутріредакційного процесу, готовністю і намірами колективу щодо реформування. Цікаво, яку форму власності планують обрати у "Вістях Свалявщини"? Наше комунальне видання вже реформувалося, з серпня місяця ми вже не КП, а ТОВ і я готова поділитися з колегами власним досвідом реформування, розповісти про кожен крок на цьому доволі непростому шляху перетворення. 

Обов'язково познайомлюся із Наталію Бундою - редакторкою "Сваляви" - міського інформаційного бюлетеня міської ради та міського виконавчого комітету. Як співпрацюють ці два видання, як висвітлюють діяльність органів місцевого самоврядування, державної влади? Ці питання маю намір обговорити і з представниками місцевої влади, зустріч у мерії також входить в мої плани.
Відвідаю і родину переселенців із Донбасу - колеги із " Вістей Свалявщини" вже відшукали героїв для мого майбутнього матеріалу.  -  історію інтегрування, адаптації на Закарпатті мешканців зі Сходу Украіни, яких війна зірвала з рідних домівок.
У планах перебування у Сваляві знайомство із туристичним потенціалом міста, привабливістю регіону. Як популяризується можливості та особливості установ туристично-рекреаційної галузі Свалявщини?- це питання також стане предметом мого вивчення із фахівцями місцевого відділу культури та туризму. Можливо регіональні ЗМІ зіграли б свою роль у популяризації Свалява - краю з унікальними природними можливостями для ефективного санаторно-курортного лікування, оздоровлення і захоплюючого туризму.
Відрядження обіцяє бути насиченим і багатим на події, зустрічі, знайомства. Професійна інтуїція підказує, що поїздка стане початком довготривалих партнерських стосунків із колегами Закарпаття. Чекайте "Вісті Свалявщини" посланця "Вістей Барвінківщини"! Відстань більше, ніж тисяча кілометрів не є проблемною і обтяжливою, якщо збиратися в дорогу із легкою душею і добрими намірами.


Автор: Ірина Столбова
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку