Обмін досвідом між ВПО центру і півдня України: громадянська освіта в земельно-житловому секторі дає можливість будувати нове життя

Обмін досвідом між ВПО центру і півдня України: громадянська освіта в земельно-житловому секторі дає можливість будувати нове життя

28 Лютого 2018, Очаків, вул.Лоцманська, 20

З 15 по 18 березня 2018 року відбудеться візит  5 -х громадських експертів з Київської області з числа ВПО від ГО "Втілення"  до міста Очаків   Миколаївської області  (ГО "Схід. Інтеграція") за проектом: "Обмін досвідом між ВПО центру і півдня України: громадянська освіта в земельно-житловому секторі дає можливість будувати нове життя", який реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)” 
 Метою проекту є обмін успішним досвідом в реалізації конституційних прав ВПО через згуртування та мобілізацію внутрішньо переміщених осіб. Навчити за нашим власним досвідом створенню та реалізації навчальних курсів з громадянської освіти для ВПО по земельному та житловому питанню, навчити проведенню тренінгів, розробці стратегій, та їх реалізації. Навчити поетапно ініціювати та проводити власні проекти до місцевого бюджету, обмін досвідом в роботі Громадської Ради, успішний обмін досвідом із взаємодією з владою.
За проектом відбудеться декілька заходів, це круглий стіл, семінари, тренінги, розробка стратегії розвитку громади.
Запрошуємо взяти участь у круглому столі представників влади, ЗМІ, ВПО з міста Очаків на тему:"Земля та доступне житло для ВПО в м.Очаків", який відбудеться 15 березня 2018 року з 14.00 до 16.30 за адресою : м.Очаків, вул. Лоцманська, 20.
За додатковою адресою звертайтесь за телефоном:
066 358 19 96.

Автор: Елена Томилец
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку