Анонс Школи молодіжних лідерів у Києві

Анонс Школи молодіжних лідерів у Києві

24 Серпня 2017, Київ
Школа молодіжних лідерів, відбудеться в м. Києві 26-30 серпня 2017 року. Метою заходу є активізація та посилення участі молодих людей в житті громади, налагодження культурних зв’язків серед молоді Сходу та Заходу, підвищення рівня поваги до культурних різноманітностей, подолання стереотипів.

Програма Школи молодіжних лідерів включатиме наступні питання: міжкультурний діалог, молодіжне лідерство, молодіжні ініціативи, робота громадських організацій, участь в процесах прийняття рішень, можливість участі української молоді у міжнародних програмах, планування власних ініціатив. В якості тренерів буде залучено експертів в сфері молодіжної політики.

В школі візьмуть участь 40 молодіжних лідерів, активних студентів вищих навчальних закладів, лідерів молодіжних громадських організацій, лідерів молодіжних ініціатив з Донецької, Луганської, Львівської та Івано-Франківської, Дніпропетрівської, Харківської, Чернігівської, Тернопільської, Кіровоградської, Полтавської областей.

Школа молодіжних лідерів є частиною проекту «Схід-Захід разом», що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, а також в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”.

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку